ВИП

CoinFalls Casino

на CoinFalls, ние сакаме да се однесуваме кон нашите играчи за нивната лојалност со покана во однос на ексклузивните ВИП програма! Членовите на корист на ВИП програма од дополнителни бонуси и cashback понуди на казино CoinFalls. Членовите се доделува со чести награди и промоции кои ќе им даде посебна ВИП привилегии во казино.

Програмата за ВИП е само за играчите кои добиваат посебни покани врз основа на нивната игра активност за месец. The more you deposit and play, подобро вашите шанси за добивање покана.

Play Casino Games Now

Ако сте нови на нашите CoinFalls мобилен казино, but are a member of similar programmes at other casinos, Ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да ви испрати покана.

VIP членовите можат да имаат корист од:

  • Посветен VIP менаџери за управување со вашиот профил
  • персоналните угостителство
  • дополнителни бонуси
  • Cashback понуди
  • Редовна извлекувања
  • Ексклузивни понуди и промоции

Loaded P I

Се доживее сите овие бакшиш во дополнение на редовните понуди и бонуси промоции. За повеќе информации испратете ни на support@coinfalls.com или talktous@nektan.com

Исто така можете да не контактирате на: +44 203 478 2648

Play Casino Games Now