Правила и услови – Божиќ Одбројувањето 50% да одговара до £ 250 на ден промоција

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

1
1


 1. Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 2. Оваа промоција ќе биде активна секој ден од 23-ти – 24-ти декември 2016 (GMT).
 3. GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 4. За да се квалификува за бонус, играчите мора да депонира минимум од £ 10.
 5. Бонус од 50% на вашиот прв депозит до максимум од £ 250 ќе биде додадена на вашата сметка.
 6. Промоцијата ќе важи само на вашиот прв депозит на тој ден,.
 7. Бонус кредити ќе бидат направени во вашиот профил во рамките на 3 работни дена од крајот на промоција.
 8. Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било кои други соодветни добивки може да се повлече.
 9. Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 10. Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 11. Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 12. Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 13. Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 14. Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време. Ве молам одете на “Историја на мојот профил” дел за да ги видиш вашиот целиот тек бонус дното.
 15. стандард Правила и услови се применуваат.
 16. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 17. управување со одлука е конечна во сите случаи.