Правила и услови на Активните бонус врти

Активните бонус врти Услови и правила:

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Овој бонус ќе биде активен помеѓу 00.01 Четврток 12-ти мај и 23.59 Среда 18-ти мај 2016 (GMT).
 • За да се квалификува за бонус, играчите мора да се депонира и обложување за време на промотивниот период.
 • Ако депозити играч до £ 50 во промотивниот период ќе добиваат 10 слободен врти да се игра на Активните. Ако депозити играчот од £ 50,01 и 100 £ тогаш тие ќе добијат 50 бесплатни врти. Ако депозити играчот повеќе од 100,01 £ во промотивниот период, тогаш тие ќе добијат 100 бесплатни врти. Спиновите ќе биде во вредност од 10p.
 • секое играчи ќе добијат максимум 100 бесплатни врти на Активните
 • Добивки заработени од вртења ќе носат wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени
 • Само wagering на овие игри: Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Јужен Парк, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Дракула, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, невидлив човек, Јужен Парк 2 ролна хаос, Кралот на слотови, вонземјани, Свети, Пиштоли и рози, Господар на Тајната, Диск ќе се смета за намалување на задолжителната wagering.
 • Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.
 • Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Играчите се потсети дека само еден FreeSpin бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “мојот акаунт” дел за да го видиш целиот бонус дното
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • стандардните услови & применуваат услови.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.