Услови и правила на турнир- Победа на паметен телефон

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€£5 free bonus is only playable on Shamrock N Roll, Mayan Marvels and Candy Swap Slots, please register and validate your mobile number to receive it.

1
1


Правила и услови:

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Промоцијата ќе се одржи од 00:01 1декември 2016 додека 23:59 7-ти декември 2016 (GMT).
 • GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 • Со цел да учествуваат во “турнир” играчите мора да се депонира и да облог минимум од £ 10 за време на промотивниот период.
 • на “победници” на турнирот ќе биде на врвот 3 играчи кои имаат највисок вкупен wagering износ во текот на промотивниот период во сите Слот за игри.
 • **Низ мрежата, 3 Топ квалификациите играчи ќе добијат паметен телефон (до £ 800 ова вклучува задолжен за испорака)
 • Ве молиме имајте предвид стоки кои се вреднуваат по времето на промоција, може да се недостапни и затоа, управување имаат право да го замени со истоветна стока во најблиската цени како што е наведено во висина на вредноста на £ 800.
 • Играчите кои се известени преку е-пошта или телефон, ќе имаме 7 дена да одговори на казино, ако тие сакаат да го прифати паметен телефон или парични еквиваленти.
 • Доколку 3 Победниците изберете готовина еквивалент на 70% на вредноста на подарок (£ 560 пари) ова ќе се кредитираат во играчите сметка во рок од 7 работни дена од известувањето на играчот. Ова нема да го направат wagering барање.
 • Овој турнир е во живо низ Nektan мрежа на повеќе казина.
 • Наградите ќе бидат доделени како што следува:
 • 1ул – 3то место паметен телефон **
 • 4та – 13то место ќе добијат £ 50 бонус
 • Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било кои други соодветни добивки може да се повлече.
 • Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време. Ве молам одете на “Историја на мојот профил” дел за да ги видиш вашиот целиот тек бонус дното.
 • Пари и бонус награди може да потрае до 7 работни дена да се кредитираат во вашиот профил. на паметен телефон, зависи од достапноста може да потрае до 28days за реализација.
 • Победниците ќе бидат контактирани директно од страна на казино.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • Генералниот Правила и услови се применуваат. управување со одлука е конечна во сите случаи.