Услови & Услови на Понеделник натпревар - 50% одговара £ 100

Нови играчи Само. 30x Wagering Барања, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

 

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Оваа промоција ќе биде активен на 9-ти, 16та, 23-ти и 30-ти јануари 2017 (GMT).GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8hrsTo бидат прифатливи за бонус, играчите мора да депонира минимум од £ 10.
 • Бонус од 50% на вашиот прв депозит на тој ден до максимум од £ 100 ќе биде додадена на вашата сметка.
 • Промоцијата ќе важи само на вашиот прв депозит на тој ден,.
 • Бонуси може да потрае и до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било кои други соодветни добивки може да се withdrawn.Bonus средствата заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена.
 • Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering.
 • Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена.
 • Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “мојот акаунт” дел за да го видиш целиот бонус дното.
 • стандард Правила и услови се применуваат.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.