Услови & Услови за дневни Победа на басот

Нови играчи Само. 30x Wagering Барања, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

Услови & Услови

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Оваа промоција ќе бидат активни секој ден 20-26 октомври 2016 (GMT).
 • Само билансот на успех (P&L) активност за време на промотивниот период на слот игри ќе се смета за квалификација за Зголемете.
 • Порастот ќе се доделат според нето добивка (вистински пари добивки) на сите Слот за игри.
 • Во случај дека вашиот веб-P&L има натрупани минимум од £ 10 во добивки, ќе добијат поттик пресметана по стапка од 25% од бруто добивка за сите Слот за игри.
 • Со цел да се квалификува за Зголемете промо на Победа, играчите мора да се направи минимум депозит од £ 10 за време на промотивниот период.
 • Максималниот износ вкупен бонус е £ 100.
 • Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било кои други соодветни добивки може да се повлече. Профитите надвор бонуси се ограничени на 4x бонус износ.
 • Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време.
 • стандард Правила и услови се применуваат.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • управување со одлука е конечна, во сите случаи.