Правила и услови – Тајните на Божиќ бонус врти

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

1
1


Услови & Услови:

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Оваа промоција може да биде на 7-ми, 14та, 21-ви и 28 декември 2016 (GMT).
 • GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 • За да се квалификува за бонус, играчите мора да депонира минимум од £ 10.
 • Бонус од 10 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 • Промоцијата ќе важи само на вашиот прв депозит од секој ден на промотивниот период
 • Спиновите ќе биде во вредност од 10 пени и важи на тајните на Божиќ само
 • секое играчи ќе добијат максимум 10 се врти на тајните на Божиќ на нивниот прв депозит во рамките на периодот на промоција.
 • Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил
 • Само wagering на овие игри: Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Јужен Парк, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Дракула, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, невидлив човек, Јужен Парк 2 ролна хаос, Кралот на слотови, вонземјани, Свети, Пиштоли и рози, Господар на Тајната, Возење, Aloha, Џими Хендрикс, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Моторхед, Тајните на Атлантис, бајка Легенди:Црвенкапа, Команданти:Кристали на енергија, Secrets of Christmas will count towards the reduction of the wagering requirementThe following wallets will contribute towards the wagering requirement and in this order: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Bonuses.Players се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време.
 • Ве молам одете на “Историја на мојот профил” дел за да ги видиш вашиот целиот тек бонус дното.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • стандард Правила и услови се применуваат.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.