Услови и правила на £ 1500 турнир

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

1
1


Правила и услови:

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Промоцијата ќе се одржи од 00:01 19-ти мај до 25-ти мај (GMT)
 • Со цел да учествуваат играчи мора да се депонира и да облог минимум од £ 10 за време на промотивниот период
 • Победниците ќе бидат поставени со цел од највисок до најнизок зависни од нивните места wagering.
 • Наградите ќе бидат доделени како што следува:
  • 1ул – £ 500 Пари
  • 2ри - 5 – £ 250 Пари
 • Само wagering на слот игри придонесе кон турнир.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Парични награди може да потрае до 3 работни дена да се кредитираат во вашиот профил.
 • Победниците ќе бидат контактирани директно од страна на казино
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • Генералниот Правила и услови се применуваат. управување со одлука е конечна, во сите случаи.