Услови и правила на £ 5 бесплатни Добредојдовте бонус

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€£5 free bonus is only playable on Shamrock N Roll, Mayan Marvels and Candy Swap Slots, please register and validate your mobile number to receive it.

1
1


Правила и услови

 • Оваа промоција е достапно само за валидни нова сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Бонус ќе се кредитираат со нови сметки на успешна верификација на е-мејл адреса за. Не депозити се бара.
 • Тоа може да потрае и до 10 бонус минути за да се кредитираат.
 • Само еден бонус на казино клиентите.
 • Бонус важи 28 дена по кредити. По ова време, бонус ќе престане да важи и останатите средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Оваа понуда е достапна од 2-ти јануари 2015 до понатамошно известување.
 • Овој бонус носи услов 100x wagering. На £ 5 мора да се удри најмалку 100 пати пред повлекување може да се направи. Така што треба да облог 100 x 5 = £ £ 500, пред да може да се повлече бонус.
 • Wagers на Блек Џек или рулет не придонесуваат за намалување на задолжителната wagering на бонус салда.
 • Максимална добивка од овој бонус ќе бидат ограничени на 20 £. Ова значи дека ќе бидат додадени само максимум од £ 20 на вашиот withdrawable рамнотежа. Секое останатите биланс надминува тој износ по успешното wagering ќе биде поништен.
 • Овој бонус може да се користи само за да игра во било кој од нашите Слот за игри.
 • Минимална повлекување е £ 10. Играчите мора да се регистрирате валидна платежна картичка, за целите на повлекувања.