Услови и правила на 50% Натпреварот Секој Ден

Don't Miss our New Player Bonuses!

New Players Only. 30x Wagering Барања,

Max conversions X4 applies. £10 Min Deposit. Slot Games Only.  t&c'sapply

Правила и услови:

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Оваа промоција ќе биде активен помеѓу 06-12 Октомври 2016 (GMT).
 • За да се квалификува за бонус, играчите мора да се депонира и да облог минимум од £ 10 и да игра на слот-во врска со тој ден.
 • 6та – Шеф на Лото
 • 7та – дијамант зделка
 • 8та – SpinLotto
 • 9та – Моторхед
 • 10та – Шеф на Лото
 • 11та – дијамант зделка
 • 12та – SpinLotto
 • Бонус од 50% на вашиот депозити до максимум од £ 50 ќе биде додадена на сметка на играчот.
 • Оваа промоција ќе биде со важност на вашиот прв депозит секој ден само за време на промотивниот период.
 • Бонус кредити ќе бидат направени во вашиот профил во рамките на 3 работни дена од крајот на промоција.
 • Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било кои други соодветни добивки може да се повлече. Профитите надвор бонуси се ограничени на 4x бонус износ.
 • Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време.
 • стандард Правила и услови се применуваат.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • управување со одлука е конечна, во сите случаи.