Услови и рокови за бонус врти четврток

Нови играчи Само. 30x Wagering Барања, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

TERMS AND CONDITIONS

 1. Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 2. Оваа промоција ќе биде активен на 1-ви, 8та, 15та, 22nd and 29th June 2017 (БСТ).
 3. BST is the equivalent of ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 4. За да се квалификува за бонус, играчите мора да депонира минимум од £ 10.
 5. The Spins will be worth 10p and valid on Aloha only
 6. секое играчи ќе добијат максимум 20 free spins on Aloha on their first deposit of each day within in the promotion period.
 7. Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 8. За да ја активирате врти играчите мора да започне Aloha
 9. Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 10. Bonus funds carry a wagering requirement of 30x the sum of your deposit and bonus amount (на пр. £10 deposit + £10 bonus*30= £600) must be met before the bonus and any winnings are converted to capped cash and this and any further winnings become withdrawable.
 11. Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски со готовина еднаш wagering е завршена
 12. Само wagering на овие игри: Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, Кралот на слотови, Свети, Господар на Тајната, Возење, Aloha, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Тајните на Атлантис, бајка Легенди:Црвенкапа, Команданти:Кристали на енергија, Тајните на Божиќ, Џокер Про, Jungle Spirit call of the wild and Wild Wild West.
 13. Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.
 14. Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 15. Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра MegaJackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Megajackpots Остров O'Plenty, Волкот Испратена Megajackpot, Star Фенери Megajackpot, Гонг Кси Каи Фа, Повеќе мајмуни Ѕвездената Джакпот, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, Зелен Фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Авалон, Тркало на среќата на турнеја, шампион raceways, Слот О злато, Супер фабрика, Супер Делукс Дијамант, црви, Топ Кат, 100K пирамида, Црна вдовица, Фамилијарен тип, Ghostbusters, Жешка Ролс Супер тајмс исплата, опасност, Среќа Larrys Lobstermania 2, Ноевата арка, Шерлок Холмс: Лов за Blackwood, Западен Belles, Тркало на среќата Triple Екстремни Спин, Тркало на среќата: ултра 5 макари
 16. Откако кредитираат бонус врти останат валидни 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 17. Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “профил” дел за да го видиш целиот бонус дното
 18. Управување го задржува правото да ги задржи промотивни средствата, доколку смета дека промоцијата е злоупотребен и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 19. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 20. стандард Услови & Услови се применуваат.
 21. управување со одлука е конечна во сите случаи.