Услови и Condtion депозит и да ја добиете 25 спинови

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€£5 free bonus is only playable on Shamrock N Roll, Mayan Marvels and Candy Swap Slots, please register and validate your mobile number to receive it.

1
1


УСЛОВИ & УСЛОВИ

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Оваа промоција ќе биде активна секој ден од 12-18 јануари 2017 (GMT).
 • GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 • За да се квалификува за бонус, играчите мора да депонира минимум од £ 10.
 • Бонус од 25 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 • Промоцијата ќе важи само на вашиот прв депозит од секој ден на промотивниот период
 • секое играчи ќе добијат максимум 25 бесплатни врти на избрани игри дневно
 • FreeSpins ќе бидат дадени на избрани игри зависи од ден во промотивниот период
 • 12та - Депозит £ 10 или повеќе на 12 јануари 2017 да прими 25 се врти на Моторхед
 • Спиновите ќе биде во вредност од 20p и важи на Моторхед
 • 13та - Депозит £ 10 или повеќе На 13 јануари 2017 да прими 25 се врти на Активните
 • Спиновите ќе биде во вредност од 10 пени и важи на Активните
 • 14та - Депозит £ 10 или повеќе на 14 јануари 2017 да прими 25 се врти на Guns N Roses
 • Спиновите ќе биде во вредност од 20p и важи на Guns N Roses
 • 15та - Депозит £ 10 или повеќе на 15 јануари 2017 да прими 25 се врти на Потрагата интервјуа е
 • Спиновите ќе биде во вредност од 20p и важи на Потрагата интервјуа е
 • 16та - Депозит £ 10 или повеќе на 16 јануари 2017 да прими 25 се врти на Spinata Grande
 • Спиновите ќе биде во вредност од 20p и важи на Spinata Grande
 • 17та - Депозит £ 10 или повеќе на 17 јануари 2017 да прими 25 се врти на Команданти: Кристали на енергија
 • Спиновите ќе биде во вредност од 15p и важи на Команданти: Кристали на енергија
 • 18та - Депозит £ 10 или повеќе на 18 јануари 2017 да прими 25 се врти на Aloha
 • Спиновите ќе биде во вредност од 10 пени и важи на Aloha
 • Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил
 • За да ја активирате играчи врти мора да започне соодветната игра изјави за тој ден
 • Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени
 • Само wagering на овие игри: Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Јужен Парк, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Дракула, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, невидлив човек, Јужен Парк 2 ролна хаос, Кралот на слотови, вонземјани, Свети, Пиштоли и рози, Господар на Тајната, Возење, Aloha, Џими Хендрикс, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Моторхед, Тајните на Атлантис, Secrets of Christmas will count towards the reduction of the wagering requirement.
 • Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Откако кредитираат бонус врти останат валидни 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Играчите се потсети дека само еден FreeSpin бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на "мојот профил" дел за да ја видите целата бонус дното
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • стандард Услови & Услови се применуваат.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.