Бонус Услови и правила

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€£5 free bonus is only playable on Shamrock N Roll, Mayan Marvels and Candy Swap Slots, please register and validate your mobile number to receive it.

1
1


бонус Услови & Услови

£ 5 Бесплатна регистрација бонус Услови и правила

 1. Оваа промоција е достапно само за валидни нова сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 2. Бонус ќе се кредитираат со нови сметки на успешна верификација на е-мејл адреса за. Не депозити се бара.
 3. Тоа може да потрае и до 10 бонус минути за да се кредитираат.
 4. Само еден бонус на казино клиентите.
 5. Бонус важи 28 дена по кредити. По ова време, бонус ќе престане да важи и останатите средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 6. Оваа понуда е достапна од 2-ти јануари 2015 до понатамошно известување.
 7. Овој бонус носи услов 100x wagering. На £ 5 мора да се удри најмалку 100 пати пред повлекување може да се направи. Така што треба да облог 100 x 5 = £ £ 500, пред да може да се повлече бонус.
 8. Wagers на блек џек и рулет не придонесуваат за намалување на задолжителната wagering на бонус салда.
 9. Максимална добивка од овој бонус ќе бидат ограничени на 20 £. Ова значи дека ќе бидат додадени само максимум од £ 20 на вашиот withdrawable рамнотежа. Секое останатите биланс надминува тој износ по успешното wagering ќе биде поништен.
 10. Овој бонус може да се користи само за да игра во било кој од нашите Слот за игри.
 11. Минимална повлекување е £ 10. Играчите мора да се регистрирате валидна платежна картичка, за целите на повлекувања.
 12. Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 13. Управување го задржува правото да бара враќање бонус ако се најдат клиенти да бидат упаднат или злоупотреба на било кој аспект од оваа промоција.
 14. стандард Услови & Услови се применуваат.
 15. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 16. управување со одлука е конечна, во сите случаи.

Добредојдовте бонус - депозит натпревар бонус Услови и правила

 1. понуда Добредојдовте на депозити е достапна само за валидни нова сметка на сопствениците на возраст 18 или над подготвуваат за својот прв 3 депозити со нас.
 2. На пасивните резултати се достапни:
  1ул депозит – 200% готово натпревар до £ 50 во бонус.
  2ри депозит – 100% пари натпревар бонус до £ 200 во бонус
  3то депозит – 50% пари натпревар бонус до £ 250 во бонус
 3. За да можат да тврдат дека Добредојдовте бонус, играчите мора да депонира / трансфер минимум од £ 10 за секоја од трите натпревари депозит.
 4. Бонус средства носат wagering барање од 40x соодветната вредност на депозит и бонус износ на почетниот доделена.
 5. Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 6. Wagers на блек џек и рулет не придонесуваат за намалување на задолжителната wagering на бонус салда.
 7. Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 8. Овој бонус може да се користи само за да игра во било кој од нашите Слот за игри.
 9. Само еден бонус можат да бидат активни во исто време. Ако имате постоечка Активни бонус рамнотежа веќе, овој бонус ќе биде додаден на вашиот очекување бонус дното. Ве молам одете на “мојот акаунт” дел за да го видиш целиот бонус дното.
 10. Каде клиент бара повлекување или трансфер надвор од нивните игри сметка, пред потребно е барање на wagering се исполнети, тие ќе ги загубат сите бонус и добивки се припишуваат на сметка. Само збир на оригиналниот депозит или останатите биланс на оригиналниот депозит ќе биде withdrawable.
 11. Во која секој мандат на понуда или промоција е прекршено или има било каков доказ за серија на облозите од страна на клиентот или група на клиенти, кои поради бонус депозит, подобрена плаќања, Слободен Влоговите или било која друга промотивна понуда резултати во гарантира профит на клиентите, без оглед на исходот, без разлика дали самостојно или како дел од групата, Управување го задржува правото да бара враќање на бонус елемент на овие облози. Покрај тоа, ние го задржуваме правото да побара од кој било клиентот да обезбеди доволно документација за нас да бидат задоволни во нашата апсолутна дискреција во однос на идентитетот на клиентот пред нас кредитирање бонус, бесплатен залог или понуда на индивидуалната сметка.
 12. Сите такви понуди се наменети за рекреација плеери и менаџмент може во своето дискреционо ограничат подобноста на корисниците да учествуваат во сите или дел од ниту еден промоција.
 13. Сите купувачи понуди се ограничени на еден по лице, семејство, апарати за домаќинство адреса, и-мејл адреса, телефонски број, Број на сметка на ист исплатен (на пр. дебитна или кредитна картичка, итн), и заедничка компјутер, на пр. јавна библиотека или на работното место. Ние го задржуваме правото да се повлече од достапноста на која било понуда или сите понуди за секој клиент или група на клиенти во секое време и на единствена и апсолутна наше. Понудите кои се однесуваат само на корисниците кои го направија фактички / реален депозитни пари со нашите казино
 14. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава
 15. Управување го задржува правото да ги користат своите имиња, иницијал од презимето, прекари и / или земјата или град на живеење во промотивни известувања, приматели на промотивни бонус и во други маркетинг активности, без разлика дали на служба или на друго место.
 16. Можете да се откажете од добивањето на промоции и придружни промотивни комуникации се јавите за поддршка на корисниците.
 17. вработени, директорите и на Nektan Ltd, својата промотивна или други агенции, лиценца и лиценци, даватели на услуги, како и сите други поврзани или поврзани компании, не се прифатливи за промоција. Под истите услови се однесуваат на директни семејствата на таквите лица.
 18. И покрај тоа што играчите можат да бидат доделени повеќе бонуси, само еден бонус е активен на вашиот профил во секое време. прикажани рамнотежа бонус е билансот на активната бонус само. Целиот бонус магацинот може да се види во вашата “мојот акаунт” дел.
 19. стандард Услови & Услови се применуваат.
 20. управување со одлука е конечна, во сите случаи.