Бетмен


Филијалата на програмата

Бетмен е игра слот, која е базирана на познатата Готам Сити; има различен спектар на функции кои ги задржи играчите забавуваат. Земете во возбудливо патување со овој гениј карактер и нека Dark Knight осветли вашата среќа. Тоа е една убава слот игра која може да се игра на таблети, мобилни телефони, десктоп компјутерите и повеќе. Ако сте ги прочитале на стрипови и уживав тогаш сте сигурни да уживаат во оваа темна тема врз основа слот игра.


CoinFalls Казино PlayNow

Како името на слот укажуваат, овој слот игра која се базира на една од најпознатите сакаше суперхерои е тука за да им даде на играчите прекрасна исплати. Слот е дизајниран на темна, дождливо ноќ, темата со сите својата темнина имаат многу победи доаѓа на вашиот пат. Оди напред и да игра оваа прекрасна слот игра и да видиме што има за вас.


iPhone-Бетмен

Повеќе за инвеститорот на Бетмен

Бетмен слотови се развиени од страна Nextgen игри која е една од најдобрите игри програмерите во iGaming индустрија. Тие се еден од пионерите и да се создаде казино игри кои се водени од страна на квалитетот, тие работат заедно за да се создаде најдобар за играчите да уживаат. Тие продолжуваат да работат и избави иновативни казино игри се карактеризира со креативност.

Како да играш?

Бетмен слот 5 макари и 50 paylines; големината на проблемот се движи помеѓу 0.01-1.00 и играчи може да кликнете на копчето за спин еднаш на залог е ставен. Секој пат кога ќе земјиште на играчот за појавување на симболите по секоја спин, Играчот ќе се кредитираат со победи. Постојат многу можности да победи високи награди со оваа возбудлива слот игра. Во кој сите ликови од стрипови, секој има неверојатни износ на премиите да се тушираат на играчи со.


iPad-Бетмен

Маскираниот човек е дива во отворот и ќе ги замени другите ликови да се заврши Високата на тастатурата. Ако Бетмен им помага во завршувањето на комбинации, тогаш победи се удвојува во базата игра. Растера од друга страна, е претставена од страна на комесарот Гордон и овој симбол ќе предизвика повторно се врти круг и кога оваа рунда се одвива, Сите победи се удвои.


CoinFalls Казино PlayNow

резиме

Што ви се уште чекаат за? Брзаат да Coinfalls казино и обидете се вашата среќа со репортажите на овој гениј човек слот и да видиме што Бетмен има за вас. The Dark Knight има многу награди на чекање за вас; бидете сигурни дека ќе го добиете на вашите раце на нив.


Филијалата на програмата