акција банка

Win Real Money Online


Единствена онлајн онлајн игра слот со некои уникатни карактеристики, Акција банка е одлична платформа да победи вистински пари онлајн. Коцкари сакаат класична тема во Слот за игри, но не сите класични тематските онлајн мобилен слотови се прогресивни слотови. Barcrest има направено одлична работа со воведување акција банка, бидејќи неговите бонус функции може да им помогне на играчите се победи големи.

Classic Theme


Тоа е пет ролна и 20 betline онлајн слот игра која е во кој некои интересни симболи. Коцкари ќе го најдете доста привлечен поради графика и аудио квалитет на музиката. заврши коцкање прирачник е даден подолу страна на екранот и дека исто така, има опција за автоматско игра.

Симболи и игра игра:


Акција банка привлекува коцкари, главно поради својата симболи. Оваа игра има три главни симболи, црвена 7, X и БАР. Овие се три симболи што ќе видите на што се врти репортажите. Вие исто така може да слета многу бели кругови, но не ќе ве наградат било награда. Две важни симболи на оваа игра се Џокер, диви симбол и златниот трезор, растера симбол. Се обиде да слета на овие два симболи онолку пати колку што е можно, бидејќи тие може да ви даде некои големи победи и бонус функции.


Action Bank Mobile


Играта се одвива непречено и тоа е совршен за двете мали и големи екрани. Ќе го играат во ист начин како и другите онлајн мобилни слотови, но карактеристиките бонус создаде главната разлика помеѓу акција банка и други онлајн онлајн мобилни слотови.

На начин на заработка на некои големи бенефиции во оваа игра:


Тоа не е толку тешко да се знае дека слетување низа на црвени 7S може да ви помогне во заработуваат некои импресивни мултипликатори. Вие може да победи до 500X на вашиот наредени износ и дека ќе биде импресивна победа за вас. Бели кругови може да се претвори во златни кругови на играта и кога тоа се случува, ќе добиете некои повеќе мултипликатори.


Action Bank Tab


Функцијата за слободни спин зависи од растура. Слетување пет или повеќе растера симболи ќе се претвори во функција бесплатен спин за вас. Дивите симбол работи на ист начин како што тоа го прави во други онлајн мобилни слотови. Тој ќе го замени други симболи да се создаде подобра победничка низа.


Акција банка располага Биг банка бонус функција која предизвикува круг Бране. Можете да изберете еден симбол од дијаманти, рубин и сафир да заработат малку повеќе мултипликатори.

Golden Circles

пресуда:


Акција банка е совршен онлајн слот игра за многу возбуда и акција. Оваа игра има 95.16% RTP и сигурно може да победи на џекпот од слетување добитна комбинација.

Auto-Play Option