Воз на среќата

Тема парк воз на Fortune Slots – Мобилни и онлајн бонус!

Филијалата на програмата

Воз на среќата (Тематски парк) онлајн слот, објавен во јуни 2016, е шарени слот кој го носи целиот тематски парк на вашиот екран. Вие ќе добиете можност за преземање на сите вози на тематски парк и да уживаат во возбудата со освојувањето вистински пари. Тоа ќе биде епска средба, бидејќи Оваа онлајн и мобилни слот машина ќе ви даде големо бонус функции да си играат со. Вие нема да бидете во можност да одлучи она што вози треба да се изберат, бидејќи секое возење и секоја игра ќе награда некои привлечен победа награди.


CoinFalls Казино PlayNow

Дали сте виделе нашиот Youtube слотови и казино Видео Сепак, – тие се тука!

За инвеститорот:

 

Нето Забава е познат онлајн видео игра развој на компанијата која се воведува повеќе онлајн мобилни слотови секоја година. Оваа компанија произведува онлајн мобилни слотови врз основа на различни теми, како фантазија, спорт, а некои слотови може да биде врз основа на познати личности. Тоа е прв пат NetEnt воведува Воз на среќата (Тематски парк) онлајн слот, која е базирана на шарени тематски парк.


Воз на среќата(Тематски парк)

За играта:

 

Воз на Fortune Slots (Тематски парк) онлајн слот е 5-ролна онлајн слот со 50 плати линии. Играчите ќе бидат во можност да излезе на ленти само за 25p и тие ќе бидат во можност да зголемување на големината залог до £ 250. награда на лото тука е £ 2000 и максимална победа може да биде многу поголем од награда на лото. ова онлајн слот има максимална симболи релевантни за темата и Rollercoaster ќе биде дива симбол заедно со растера златен билет.


theme_park-tickets_of_fortune500x370

Воз на среќата (Тематски парк) онлајн слот ќе ви даде голем број на бонус функции. Слетување на три или повеќе дивината во текот на база на играта ќе биде среќен за вас, бидејќи дивината може да се појави што се рангирани дивината и победничкиот износ ќе биде огромна по него. Некои полнети играчки ќе го претставува она што тие го имаат освоено и тој износ ќе биде додаден на вашата сметка.

функција на билетот тркало е најимпресивните функција на оваа онлајн слот. Можете да се вртат тркалото на билетот од слетување 3 или повеќе растура. Се обиде да победи на максимална билети, бидејќи овие билети ќе ви обезбеди влез во тематски парк. Вие ќе бидете во можност да играат игри како патка пука играта, Skee игра со топка, Санка чекан игра и многу други игри со користење на билети.


CoinFalls Казино PlayNow

пресуда:

NetEnt Gaming воведе нов жанр на онлајн мобилни слотови со развој Воз на среќата (Тематски парк) онлајн слот. Повеќе функции бонус во комбинација со шарени графика ја претвори во најдобрите онлајн слот на 2016.


Филијалата на програмата