Флеш


Филијалата на програмата

Флеш ќе ве однесе да се прошетаат на градот како што се најбрзиот човек на светот е таму за да се спаси цивилизацијата од озлогласени криминалци. Карактерот на Бери Ален е еден од најпознатите ликови на DC Comics и американски стрип серија. капитенот на Студената, огледало мајстор, и горила grodd се претставени како криминалци во играта и секој од нив нуди многу интересни бонус опции низ отворот.


CoinFalls Казино PlayNow

За програмери

Креаторот на овој прекрасен слот е NextGen Игри на среќа. Компанијата е во развој и дизајнирање на игри софтвер за казино игри од 1999. Games like Флеш се докажат во индустријата. Компанијата е секогаш се залага за градење на својот бизнис со размислување на нови и возбудливи начини за правење на нивните игри, забава исполнета додека се држат до основите на слот игри. Компанијата е регулирано од страна на Комисијата за коцкање Велика Британија.

на-блиц-iPhone

За играта

Дизајнирано над 5 макари, Флеш понуди 50 paylines. симбол на Дивиот бонус е Флеш икона, која им помага на извлекувањето на Високата на тастатурата за вас со 3x мултипликатор. Симболот на Растера е уште Флеш икона на молња. Тоа може да ги замени сите други симболи освен бонус и диви симбол и понуда 5000 пари, ако успее да забележи две од нив на победничката payline.


на-блиц-ipad


The feature of bonus bets in the game brings more wild symbols and hence more winning combinations are up for grabs. Тие нудат 5x мултипликатор на сите ваши победи. На слободни врти победи сепак ви даде 10x множител за вашиот победи. Другите симболи се симболи на стандард картичка. Меѓу други интересни функции се дивината и Нечесните е функција. добивање 3 или повеќе бонус симболи на репортажите за време бонус залози функција, ќе се навикнати на Капетан Студената, горила grodd , и функција на огледало мајстор. Капетанот Студената нуди замрзнување проширување на дивината со бесплатен повторно се вртат. горила grodd, сепак, ви дава случаен teleporting дивините функција и огледало мајстор прави да го ревидираш вашиот последен 4 бесплатни врти.


CoinFalls Казино PlayNow

пресуда

Гледајќи во изобилство на интересни карактеристики во отворот, Флеш е голем хит на пазарот. така, спремете се за победничка треска! Вие сте добредојдени со неверојатен квалитет на сликата, неверојатна звук и исклучителни графика во оваа слот. Вие сте обврзани да го сакам прекрасни 3D графика и секако огромен Джакпот, така да сигурно не може да се чека повеќе!


Филијалата на програмата