богатство 7×7

Филијалата на програмата

Се подготвени да одат на една авантура со богатство 7×7. Ова е еден од најдобрите Бонус слотови онлајн има неверојатен пиратски тема. Таа е поставена на брегот на морето, со јасно сино море и бела песочна плажа. Ова е дизајниран и развиен од страна на IWG кој е познат по создавање на некои од најдобрите Бонус слотови онлајн во индустријата. You can even win up to £200,000 bonus prize by the end of your round. Тоа беше лансиран во 2016 и се здоби со огромна играч база оттогаш. Таа има сè, од јасни и остри визуализации на врвот отценети звучни ефекти на 16 различни начини да се победи. Значи се спакуваат вашата торба и одборот дека пиратите брод да започне вашата авантура на еден од најдобрите Бонус слотови онлајн.

CoinFalls Казино PlayNow

Зачлени потрагата по богатство 7×7 во оваа една и само бонус слотови онлајн

ова слот игра има многу лесен интерфејс и графика се дизајнирани да одговара на темата совршено. На екранот, ќе видите две маси поставен на морето брегот. Првата табела е 7×7 маса со различни кутии кои имаат гравури поврзани со темата како дијаманти, бисери, пиратски шапка, черепот, прстен, брод знаме, па дури и пирати брод. Од друга маса, овие се некои дрвени врати со прашалници за нив. Има 12 врати во вкупно. Секоја линија на 7×7 кутија има победничката износот што е напишан на него. Опции како овозможите / оневозможите звуци и autoplay се дадени за практичноста на играчот. На RTP или стапка на поврат на овој може да достигне до максимум 89.90% што е огромен во споредба со другите Бонус слотови онлајн.

Освен тоа, the slot offers some special symbols as well. Животот на богатство логото е еден од нив и тоа се нарекува диви симбол на слот-. Тоа може да се размножуваат било победи со 2x и замени за сите симболи освен растера планетата. растера симбол на слот е наредени во текот на макари.

Се за игра

Во игра на овој слот е навистина лесно. Постојат две маси, оној кој има 49 кутии и една има 12. Во почетна ќе биде побарано да го поставите вашиот облог со кликнување на + и – опција. По ова, мора да се избере 7 надвор од 12 кутии. Секоја кутија ќе се открие голем симбол. Ако симбол одговара на 7×7 мрежа, кутија ќе се истакнат и симболот ќе се помине од листата. Да се ​​направи победа, ќе треба да ја премине исклучите сите симболи или хоризонтална, вертикална или дијагонална линија. Ова значи дека сите 7 симболи на линија треба да се истакнат. Ако не сакате да го изберат 7 кутии себе, можете да кликнете на опцијата Autoplay и нека софтвер го прави тоа за вас.

CoinFalls Казино PlayNow

последниот збор

неверојатен графика, возбудлив звучни ефекти и волшебна игра се работите кои го опишуваат ова слот игра соодветно. А огромен потенцијал победа е уште една причина што го става ова меѓу најдобрите Бонус слотови онлајн.

Филијалата на програмата