Астро мачка

Нови играчи Само. 30x Wagering Барања, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

CoinFalls Casino

Астро мачка е кинески тематските слот игра од Молња кутија Игри. Постојат голем број на кинески тематските слот игри таму, но ова претставува уникатен, бидејќи на игра. Lightning Box is one company that has been creating games that have an out of the box creativity behind them. Оваа игра е уште еден импресивен прилог на нивната листа на уникатни и забавни игри. Играта исто така има некои навистина добра графика кои комплименти на игра многу добро. исто така,, тоа е Бонус слот Не депозитот кој се бара.

Get Fruity Slots

За инвеститорот

Молња кутија е слот игра инвеститорот, која беше основана од страна на математичари. Тие постојано се стремиме да создадеме нови и подобри математички модели за да ги направат своите слот игри поинтересна. така, Следниот пат кога ќе одлучите да се игра слот Молња кутија, очекуваме нешто различно.

За играта

Логото на играта се служи како диви. Тоа се појавува на макари 3, 4 и дејствува како замена за сите други симболи, со исклучок на фрленото симбол. Овој симбол е доста корисни и ви помага да формираат победничка payline почесто отколку не.

На ролна Reelfacta е главната атракција на оваа игра. Ова е, всушност, средината ролна на играта, но тоа е поделена во 4×4 решетка хостинг 16 симболи. Сега со повеќе симболи, постои зголемена шанса за слетување победа paylines. Но, секој симбол во ролна Reelfacta може да се користи само еднаш. На ролна, исто така, има важна улога во текот на слободен врти бонус круг на.

Овде мрежа е исполнет со тоа дивините зголемување на шансите за победа повеќекратна. Бидејќи ова е бара бонус слот Без депозит вашиот се враќа од оваа игра далеку ќе ги надмине вашите очекувања.

Play Casino Games Now

резиме:

ова е нова возраст слот со tweaked игра кога во споредба со класичен слотови. масивната 1296 начини да се победи сигурно ќе ви помогне да ќе имаме големи придобивки од овој слот. Така, ова е еден слот кој е во вредност од спин особено поради тоа што е Бонус слот Не депозитот кој се бара.

CoinFalls Free Casino