Panda Pow

Филијалата на програмата
Молња кутија Игри, на врвот сајт слот лансира нов видео слот Panda Pow. Овој слот е пет макари и дваесет и пет плати линии еден. Таа се заснова на темата на кинески цртан филм "Кунг-фу bear'.The слот нуди уникатна бонус функција која дава до 20 бесплатни врти во почетокот, но со присуство на ре-активирањето функција која може да му се даде до 40 бесплатни врти го прави дури и повеќе профитабилни. Треба исто така да се погледне за прекрасен злато панди на макари кои се наредени да се направи огромна победа. Ако ви се допаѓа одјавувањето на нови слотови од врвот сајт слот тогаш ова слот е, секако, вреди секој денар да се кладиме.

CoinFalls Казино PlayNow
Храбриот, Кунг-фу-љуби-сè, cartoonish мечка зема во центарот на вниманието во Panda Pow понудени од страна на врвот слот сајт "Молња Box игри". Во оваа игра, играчот може да игра со минимален износ од £ 0,25 спин и максималниот износ од £ 1000,00 годишно се вртат. исто така,, може да се прилагоди спектар на проблемот од минимум опсег од £ 0,30 монети на линија за да £ 100 монети на линија. Таа има враќање на играчот процент на 95-97%.

Што е толку уникатна?

Ние секогаш имаат љубопитност да знаете за визуелни дизајни на ленти развиена од страна на врвот сајт слот i.e Молња кутија Игри. Нивниот нов видео слот Panda Pow е најновата прилог на оваа листа и има стекнато огромна признавање меѓу казино играчи. Репортажите се многу добро поставени низ длабока црвена позадина украсени со кинески стил гравирање.

Играчите мора да внимавате за фенери, фанови и златници, како што секој еден од нив нуди исплати до од до сто парички за секоја payline. Сите овие симболи, ако се приклучи на златна рипка може да го зголеми профитот за двесте coins.The најпривлечна симбол од стандардните симболи е бебе панда- се потпира на гранка. Овој симбол може да се добијат 2, 5, 50, 125 или 500 пари ако некој играч е во можност да слета еден, две, три, четири или пет на една од 25 плати линии на играта.

Панди и слободен врти

Еден од симбол на оваа игра примамливо е вториот панда- облечен во црвена лента. Тоа дејствува како диви како и растера симбол и тоа може да се замени сите други симболи. згора на тоа, тоа исто така може да ви помогне да го активирате бесплатни бонус функција. Тоа може да слета само на 3 средината макари и може да се формира добитна комбинација за огромна победа. Слетување пет или повеќе од тоа може да го активирате бесплатни бонус функција и во кои се доделуваат на играчи како што следува-

CoinFalls Казино PlayNow
 

  • 5 бесплатни врти за 5 панда растура.
  • 8 бесплатни врти за 6 панда растура.
  • 12 бесплатни врти за 7 панда растура.
  • 15 бесплатни врти за 8 панда растура.
  • 20 бесплатни врти за 9 панда растура.

исто така,, еден лесно може да се види новиот наредени симбол – Златен панда е додадена на репортажите во слободен врти. Овој симбол се појавува целосно наредени кога некој играч хитови на макари 2, 3, 4 и 5. згора на тоа, со цел да се формира добитна комбинација, овој симбол може да ги замени сите други симболи освен растера. Слетување повеќе од нив на истата се вртат, може да се заработи огромна награда.

пресуда

Panda Pow од врвот сајт слот i.e Молња кутија Игри отсекогаш ги исполни очекувањата на љубителите на слот. Со специјален бонус функција, оваа игра стана сосема зависност. Таа има умерена варијанса и може да се очекува да се заработи најмногу до 500 × на својот удел. Молња кутија има јасно покажа како врвен сајт слот со лансирање на оваа возбудлива игра! Проверете ја нашата себе!

Филијалата на програмата