еп камења

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€£5 free bonus is only playable on Shamrock N Roll, Mayan Marvels and Candy Swap Slots, please register and validate your mobile number to receive it.

1
1Филијалата на програмата

Со оваа игра scratchcard, играчи се да кликнете на 40 скапоцени камења, кои тие го гледаат на почетниот екран. Откако ќе кликнете на копчето за изведба, сте да кликнете на секоја од скапоцен камен да се види она што секој има за играчи. Има 4 рудници кои се скриени случајно во камења; Ако играчите кликнете на нив тогаш играта веднаш доаѓа до крајот,. Од друга страна, Ако играчите кликнете на 36 камења без кликнување на рудниците тогаш играчот ќе им се даде победи.


CoinFalls Казино PlayNow

Главната игра на оваа игра е зависна од скапоцени камења, кои ќе кликнете. Тоа е шанса базирана игра која е зависна од вашата среќа, така погрижете се да кликнете на секоја дијамант со голема грижа за има некои кои би можеле да се стави крај на игра за вас. Има 40 камења на екранот и играчот има да кликнете на секоја да се види она ГЕМ има за нив во епски камења scratchcard игра.


iPhone-епски-скапоцени камења

За инвеститорот на епски камења

Еп камења е развиена од страна Gamevy која е една од водечките игра инвеститорот во iGaming индустрија, тие создаваат игри со квалитет и се лиценциран снабдувач кои создаваат квалитетни казино игри за играчите да уживаат.


iPad-епски-скапоцени камења

Како да играш? Повеќе за играта

Постојат одредени правила кои играчи треба да имајте на ум додека играте епски камења:

  • Пред да се започне играта, Првиот играчот треба да се одржи неговиот залог. големината на влогот во голема мера ќе одлучи износот на победа со тоа што играчот треба да го избере најдобриот износ мудро.
  • На екранот, износот на џекпот ќе бидат прикажани, таа сума џекпот е играч износ може да се победи со залог дека го става
  • Има 40 скапоцени камења што играчот има да се справи со и 4 мини.
  • Производителот на скапоцен камен е оној кој ќе се прикаже ако дијамант што го кликнавте е како скапоцен камен или рудникот. Ако играчот ќе кликне на ГЕМ дека таа ќе исчезне, но ако тој кликне на рудникот дека ќе заврши целата игра.

Во оваа игра scratchcard, Играчот има опција да се пари надвор наградата, во секое време. Тоа е интересна игра која се одликува со инстант победа игра за играчите да добијат повеќе.


CoinFalls Казино PlayNow

резиме

Истражувам во епски камења во Coinfalls казино и да видиме што ова казино игра е за вас. Оди напред и да игра оваа казино игра денес!


Филијалата на програмата