Среќата змеј

Substitution SymbolsАко сте љубител на кинески-тематските онлајн коцкање слотови, тогаш можете да го пробате Среќата змеј од Red Тигар Игри на среќа. Овој мобилен слотови има четири случајно активирана има основни игра. Постои Мега Fortune кои награди играчите со мултипликатор од 1,380x нивните жртвувал сума, како и 3×3 Мега функција на монетата. Дознајте повеќе со читање преглед на играта е подолу.

Unique Gameplay

Еден кинески-тематските Коцкање Слотови

Змеј е среќа има сјајно, висок квалитет на графика со кинески песна свири во позадина. Овој мобилен слотови доаѓа со 5 макари и 10 фиксна paylines. Можете да се добие да игра во режим на вистински пари од онлајн казино коцкање сајт и на вашиот мобилен уред. Во позадина, можете да ги видите античките кинески будистички манастир со еден пар на змејови од двете страни на двата столба.

симболи на ниска вредност на ленти вклучуваат, К, J, П, 9 и 10 играње икони картичка. Постојат, исто така, тема поврзана со симболи висока вредност на макари. Тие вклучуваат Кинески кукла, Koi крап, вода крин, како и мега Fortune 138 монета. Ако ви земјиште 3, 4 или 5 на мега Fortune 138 монета во овој коцкање слотови, ќе заработи 200, 300 или 1,380 пари, соодветно.

Оган дишење змејови и за појавување на симболите

Да започнете врти репортажите на овој коцкање слотови со ставање на вашата облози. границите на обложување се на ниско ниво од 20p на вртење, како и високо ниво од £ 500 на вртење. Хибернација змејови на двете страни на двата столба на кинески будистички манастир може да оживее, по случаен избор во текот на база на игра.

Кога овие змејови станат активни, тие можат да дишат оган кон избор на симболи на репортажите да ги претвори во појавување на симболите и да заработите масовен исплата. Ова е оган дишење бонус функција на базата игра која што споменавме порано е случајно активирана.

Повеќе База Игра карактеристики на овој Коцкање Слотови Откриени

На база на игра на овој коцкање слотови обезбедува сите наградува бонус функции на. Постојат голем 3×3 симболи, како што е мега симбол Fortune кои ќе ве освојат исплати високо како 1,380x вашиот жртвувал сума. Можете исто така имаат симбол змеј монети кои ќе флип да го открие скриени симбол кој дава многу благодарна исплата.

Мега монети 3×3 симбол, исто така, ќе заработи масивни исплати ако го слета на макари. карактеристики на база на играта се активира по случаен избор, но ова се случува доста често, како и. Сепак, ако сте во потрага за слободна врти бонус функција во ова видео слот, да не се случува да се најде било.

Unique Gameplay

Да ги сумира

Тоа е за сите карактеристики на базата игра во овој коцкање слотови. Оган дишење змејови, Мега Fortune 138 монета, Змеј монети и мега 3×3 Монета база на карактеристиките на играта се случајно предизвика и доста наградува, како и. Постои 1,380x победа мултипликатор да се заработи, како и 1,380 пари.

Substitution Symbols