Пари Бастер кули

Филијалата на програмата

Фан на инстант победа игри? Имаме најдобрите инстант победа игра за вас. Пари Бастер кули од игри на развивачите на софтвер IWG е преполна со некои навистина интересни карактеристики. Тоа е за сите се врти репортажите и уништување на блок на кули. Некои навистина убаво бои се користат во процесот на дизајнирање на интерфејсот на оваа игра. Ова е наследник на оригиналниот Пари Бастер игра. ова најдобрите инстант победа игра има парична награда од до £ 1.000.000. Постојат некои неверојатни бонус игри, исто така, дава на играчите. музика во позадина е како забава, како на изгледот на оваа неверојатна игра.

CoinFalls Казино PlayNow

Пари Бастер кули карактеристики најдобрите инстант победа игра

ова Најдобрите Инстант победат во играта има некои навистина интересни карактеристики и тоа воопшто не е комплицирано да се разбере. На целата територија на тоа се врти околу кулите на различни обоени блокови кои Продолжувам да добивам не разби во секој спин. Постојат два различни начини на игра. На екранот има копче спин, а бројот на вртења на левата страна на страницата. Во центарот, постојат блокови со секој од нив има износот на наградата наведени на врвот на нив. На десната страна е табела која покажува бројот на собрани ѕвезди и стрели. Можете да ја прилагодите облози со кликнување на + и – копчиња на екранот.

Освен тоа, the slot offers some special symbols as well. Животот на богатство логото е еден од нив и тоа се нарекува диви симбол на слот-. Тоа може да се размножуваат било победи со 2x и замени за сите симболи освен растера планетата. растера симбол на слот е наредени во текот на макари.

Најдобрите Инстант Победа игра

Во игра на оваа Најдобрите Инстант победат во играта е многу поедноставно отколку што изгледа. Сите што треба да направите е да се вртат на ленти и бројот што се појавува на репортажите ќе го уништи тој број на блокови од кули. Постои нормална репродукција и Повтори режими играат играта. Во режимот за нормална репродукција, ќе се даде 5 се врти за секој облог и броеви од 1-6 се прикажани на ролни под кули. Постојат три специјални симболи; ѕвезда, круг и симбол на тастатурата. Ако ви се 4-ѕвезда симболи, го активира ѕвезда бонус игра. симбол на стрелката Refills целата кула блок уште еднаш и ако се соберат 4 на овие, стрелка бонус игра се активира. симболот на кругот постојано полнење сегментите на масата во кругот бонус.

Ако не сте го освои ништо во режимот за нормална репродукција, тогаш ќе биде дадена слободна спин на крајот го нарече функција на повторна репродукција. На тој спин на репортажите ќе се покаже на истите работи како нормална функција игра; i-6 броеви, симбол ѕвезда, стрелката симбол или симбол круг или износот инстант награда.

CoinFalls Казино PlayNow

Завршни зборови

ова Најдобрите Инстант победат во играта има некои навистина неверојатна графика и волшебна позадина на звукот. Во игра е многу интересна и е сигурен да го задржи играчот закачи за долго време. симболи бонус се одличен начин да направите некои екстра кеш за разлика од добивките на базата игра.

Филијалата на програмата