тако Манаки

Нови играчи Само. 30x Wagering Барања, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

Филијалата на програмата

Репортажите на овој слот имаат позадина на мексиканскиот град Санта Марија. Новиот слотови без депозит онлајн е врз основа на приказната дека постои зло Капетан Дијаз кој се лапа Tacos на сите луѓе во градот и тројцата браќа Пепе, Пико и Paso помагаат луѓето од градовите за да се ослободи од него. Капетан Дијаз дури и да ги става во затвор и тие ги користат нивните духовитост да се ослободат и да го спаси градот од него. Ова е најдобар нов слотови без депозит онлајн на понуда.

CoinFalls Казино PlayNow

За инвеститорот на Taco Браќа слотови

Овој слот е меѓу 8 креации на Elk студија програмери. Инвеститорот има повторно создаде оваа тема со различен вид на сет-ап. Тие во последно време направи значајно признание во индустријата со голем број на големи игри тие имаат излезе со уште 2012.

За играта

Единствена продажна цена на овој нов слотови без депозит онлајн е неговата слободни врти функција, каде што три браќа стане одење дивините во процесот на нивните диви функција бегство преку Дијаз. Можете исто така имаат можност да се исполнат многу гламурозен Senorita, who is a friend of the three brothers and helps them to escape in the feature. Освен дека слотови се направи со 5 стандарден сет ролна. Има 243 paylines да ловат за. Симболи за украсување на ленти се на гитара, шише текила, растение кактус, лопата, и симболи рударството светилка.

А пет на ред на било која од трите брат се соочува со повици за 400 Име на монетата win.The игра напишано во шарени букви е дива симбол. Тоа може да ги замени сите други симболи освен симболи бонус.

Можете да забележиш симбол Повторно Спин само на 2 и 4 ролна и кога ќе се направи, ќе биде дадена слободна повторно се вртат. Анѓелковиќ 3 безбедно симболи во текот на повтореното врти ќе ја активира функцијата Диви бегство за вас. Таму е бесплатна мултипликатор кој случајно се нуди со експлозија на бомба, за победи во првиот круг бонус. бонус круг се игра на различни ролна. Постојат голем број на множители и разврзува врти нагоре за понуда во текот на бонус круг. The betting range begins from 10p per spin and goes up to £50 per spin in this new slots no deposit online.

CoinFalls Казино PlayNow

резиме

Совршен саундтракот на гласовите на животните е во совршена синхронизација со игра. Ќе слушнете некои магаре braying и некои птици чврчорење зад сцената. Оваа нова слотови без депозит онлајн е дадена стриповски изглед и чувство кое ќе ве натера да се потсетиме на старите училишни денови. Што повеќе, постојат голем број на слободни врти и мултипликатори доаѓа на вашиот пат во игра.

Филијалата на програмата