Овошје Магазин Божиќ издание

Нови играчи Само. 30x Wagering Барања, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply


Филијалата на програмата

На сезона е тука, а со тоа NetEnt отиде чекор понатаму да ги развиваат своите игри и да ги даде еден допир на Божиќ. Уживајте Овошје Магазин Божиќ издание на Coinfalls Казино Слотови Мобилни Велика Британија, популарни слот само што влегов подобро со ова издание. сезона врз слот игра има голема победи во продавница за играчи, па се подигне себе и да се подготвени да се победи некои неверојатни победи со овој слот. Возбудлив слот на овошје продавница е изменета убаво да се донесат некои неверојатни победи за играчи.


CoinFalls Казино PlayNow

ова Слотови Мобилни Велика Британија играта е завршена со квалитет на графика и се карактеризира со едноставна игра,, оттука играчи на сите видови може да се игра оваа возбудлива слот игра. На светли бои и Божиќ симболи на екранот на позадина се сигурни дека да се задржи играчи забавуваат и се занимава. Постојат дивините, растура и повеќе за играчите да уживаат со овој слот игра. Оди напред и да уживате во посебни карактеристики со овој Божиќ тематските слот.

За инвеститорот на Овошје Магазин Божиќ издание

Инвеститорот на овој фантастичен Божиќ Слотови Мобилни Велика Британија е NetEnt и тие отсекогаш биле познати за креативност што ги вработуваат во секој од нивните казино игри. Тие работат да се создаде најдобар и затоа тие имаат многу следбеници.

Повеќе за игра

Со големина на монета од 0.01-2.00, возбудлив Овошје Магазин Божиќ издание има 5 макари и 15 paylines. Инспириран од сезоната на годишни одмори, тоа е интересна Слотови Мобилни Велика Британија дека има убави симболи за играчите да уживаат. Тоа, исто така, е дизајниран за да одговара на расположението на празничниот дух и оттаму играчи ќе бидат во можност да уживаат во убавината на Божиќ со репортажите на овој слот.

зголемување и намалување копче може да се користи за да се утврди големината на залог, и износот на влогот во голема мера го одредува износот на победа, тоа бидете сигурни дека ќе го поправат големината на залог мудро. Логото на овошје продавница е дива во овој слот игра, а со тоа ќе го замени други симболи за да се заврши комбинации победа и слободни врти може да се предизвика со различни симболи овошје во основата на самата игра.

резиме

Овошје Магазин Божиќ издание е убава Слотови Мобилни Велика Британија кој е Инженерните со прекрасни карактеристики. На различни овошја и симболи во игра слот имаат неверојатни победи за играчи да се одржи на со право спин. Оди напред и да се вртат на репортажите на овој слот игра и нека светлата на Божиќ ви донесе некои неверојатни победи.

Филијалата на програмата