Пиштоли и рози

Доживее славните денови со Guns N Roses онлајн мобилни слот игра

Guns N Roses

Има многу малку бендови кои, всушност, може да застане на иконите и легендарниот Пиштоли и рози но дури и тогаш на бендот има предност на сопствената. Било да е тоа headbanging тешки метали или класичен рок песни, бендот сигурни добија своите отчукувања право да се забавуваат генерации на хард рок фанови. Иако бендот беше расформирана нивните рок химни се уште продолжуваат да ни се забавува.

Бендот е платен почитување на многу начини. Било да е тоа со едноставен кафе кригла или маица, логото на тоа што го кажува е покровител на бендот го поставува класа одделно. NetEnt студија сигурни дека се на игри во светот од страна на изненадување кога беше прогласена слот игра посветена на бендот. Надвор од идеја кутијата сепак се исплатеше со фановите на бендот и вистински слот навивачи се собираат во казината да се обиде својата рака во игра посветена на легендите.

Enjoy Best Bonuses

Носталгични симболи и музика

Степенот на напор што тимот NetEnt стави во градењето на овој слот машина е во вредност од посебно се споменуваат. Од игра го користи оригинални песни кои се заштитени со авторски права и е во сопственост од страна на бендот, NetEnt мораше да се добие дозвола на бендот да ги користите за нивната игра. Но, бендот ја дал таа и дозвола за користење на нешто што мислев дека е потребно, а резултатите се повеќе од јасно од играта.

Лесно и безбедно

Со логото на бендот и Легендарниот ѕвезди како Аксел Роуз и Слеш на макари и некои од бендот најголем хит песни свири во позадина. Играта слот може да се добие сите фанови на бендот носталгични како Пиштоли и рози слот игра е еден од најдобрите почит што може да се посвети на бендот.

Play from Mobile

наградува карактеристики

The Guns n Roses слот игра, исто така, има некои неверојатни карактеристики за да го. Играта има дивините, растура и мултипликатори да се направи вашиот влоговите се врати голема. Додека дивините работат како и сите конвенционални дивините, на растура ви даде бесплатен врти и повеќе. На растура во играта, не само што ќе ви награда со слободни врти, но исто така ви даде мултипликатор бонус во зависност од бројот на растера симболи го погоди.

повеќе понуди

резиме
на Пиштоли и рози слот игра е повеќе од фитинг почит на бендот. Со некои одлична графика и музика, коишто може да ви се размислува за бендот и наградува карактеристики кои можат да ви се извлечат право назад во реалноста, слот игра е навистина еден од најдобрите од NetEnt.

Guns N Roses slot