Thundercats

CoinFalls Casino

Па, Кој не се сеќава на луд стар Thundercats цртан филм од 80-тите? секако, тоа беше богатство за децата од тоа време и планот игри знае дека. Тие ви донесе нови слободни слотови бонус врз основа на истите theme.This слот нуди некои големи cartoonish анимации и графика. Суперхерои сме тука да ви донесе boatloads на пари и да го направат вашиот ден. So spin the reels and get rollin’!

King Kong Cash

Заработи неверојатни бесплатни бонус слотови со хероите

Тоа е слот жртва пет ролна 30 paylines на 4 редови. Тоа е малку комплицирано слот но подеднакво пријатно и наградува, како и. максимална победа потенцијалот на овој слот е неверојатни 250000. мечот, logo слот е, назад scratchers, возилото и даска за сурфање се состојат од симболи висока вредност. симболи на ниска вредност се стандард карти за играње како J, П, K и Аце. Поголемиот дел од просторот е окупирана од страна на голем карактер на врвот, која не е само таму за декорација. Дивите симбол е Tygra кој може да ги замени сите други симболи за да формираат победничка комбинации.

Грмотевицата бонуси од Thundercats

Секоја од Thundercats, Lion-O, Cheetara, Panthro, дива мачка и Tygra награди љубителите на слот со посебни бонуси на своите. Лавот-О додава случаен дивините, Tygra предизвикува проширување на дивините функција. Cheetara кога земјиште на првата ролна додадете дополнителни дивините. Panthro додава дупликат симболи и Wild Cat нуди две рангирани дивината заедно со 2x множител.

King Kong Cash

ова слободни слотови бонус исто така, нуди бонус функција громот тркало кој додава свој сет на бонуси на отворот.

Крајната громот врти: Рангирани дивините на 3 макари со 5 бесплатни врти

Mumm-Ра слободен врти: Проширена дивините со 10 бесплатни врти

Slithe слободен врти: Леплива дивините заедно со 10 бесплатни вртења и 5 може да се додаде повеќе.

Monkian слободен врти: 10 слободен врти со диви топла зони

Jackalman слободен врти: Зголемување на мултипликатор од 10x заедно со 10 бесплатни врти
дополнително, Snarf може да се појави во било кое време и подобрување на победа во оваа неверојатна слободни слотови бонус. функција громот макари бонус зголемува големината на отворот на 8 редови. Оттука повеќе редови, повеќе победи.

пресуда

Ова е во голема мера наградува слот со многу бонус функции. карактеристики бонус се сложени оттука овој слот не се препорачува за почетници. Ова е многу пријатно слободни слотови бонус која нуди ниски до средни варијанса. Тој нуди пристоен RTP на 95.5%. Па што чекаш, се подготвени за голем ден на исплата со громот-мачки!

CoinFalls Free Casino