Животот на богатство

Филијалата на програмата

Ова е слот кој може да се игра во онлајн слотови без депозит мобилен и е ослободен од Microgaming. Овој слот ви овозможува да имате искуство на животниот стил на милионер со шанса да го направи реалност. Заедно со понуди луксузни симболи и едноставен бонус функции, this online слотови без депозит мобилен has become the best mode to sneak few light moments from your busy schedule to experience the wealthy states.

CoinFalls Казино PlayNow

Луксуз нуди со животот на нивното богатство

Тоа доаѓа како слот пет ролна заедно со три реда и триесет фиксна paylines. Во позадина, може да се забележи на весел макари кои се вртат во временска рамка која е црвено-обиколена. Тој им дава изглед на некој вид на атрактивна позадина на ѕидот на трпезарија.

Оваа онлајн слотови без депозит мобилни нуди различни видови на симболи. Главните симболи на слот се направени за поддршка на основната тема. Пет од нив располага со девојка на повеќе локации, како стои со приватен авион, или во казино, во брз автомобил, пиејќи коктел во некои јахти и на голф-клуб. Заедно со ова,, симболите пониска вредност се дизајнирани креативно, како и. Тие вклучуваат авион, јахта, a posh car, некој вид на багажот, пасош и некои очила за сонце.

Освен тоа, the slot offers some special symbols as well. Животот на богатство логото е еден од нив и тоа се нарекува диви симбол на слот-. Тоа може да се размножуваат било победи со 2x и замени за сите симболи освен растера планетата. растера симбол на слот е наредени во текот на макари.

бонуси

Најдобра карактеристика на овој слот е тоа што може да се игра во онлајн слотови без депозит мобилни и понатаму, бонус функции може да се активира ако ќе слета на три или повеќе растера симболи планетата било каде на макари. Ако, ќе се успее во тоа, тогаш ќе ви бидат дадени десет благороднички слободни врти. Секој победи направени во овој круг ќе се помножи со 2x и ако дивината е вклучен тогаш тоа ќе се помножи со 4x. Ако сте доволно среќни и понатаму се во можност да слета уште три растура, тогаш тоа ќе може да се ре-активирањето на спинови.

CoinFalls Казино PlayNow

Множете се вашите долари

Слот не нуди многу креативни функции во споредба со другите, но секогаш може да се врати на оваа една, ако не ви се допаѓа премногу комплексен вид на слотови. И ако сте почетник, тогаш оваа онлајн слотови без депозит мобилен е направена само за вас, како што не треба да направите било какви претходни инвестиции за играње.

Филијалата на програмата