Брзи пожар Пари

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€£5 free bonus is only playable on Shamrock N Roll, Mayan Marvels and Candy Swap Slots, please register and validate your mobile number to receive it.

1
1


Филијалата на програмата

Подгответе се да ја одигра една од најпознатите неверојатни Пари слотови игри-Брзи пожар Пари. Со одлична графика и тема каубојски, не постои ништо што оваа игра нема. Ќе добие не една или две, но вкупно 13 шанси да победи на оваа неверојатна игра. Ова е дизајниран и развиен од страна на IWG кои се најпознатите инстант развивачите на игри во индустријата. ИГ е дизајниран некои од најдобрите Слот Пари Игри и тие повторно да ја докаже својата вредност со Брзи пожар. Постојат четири мини-игри кои играчот може да изберете од. Брзи пожар е поставена во однос на позадината на кафена дрвена табла. Логото се споменува во златни букви на врвот на екранот. Постои можност за вас да се победи до 6x мултипликатори со секој облог. така, запре чекање и започнете ја репродукцијата еден од најдобрите слотови кеш игрите со тоа што треба.

CoinFalls Казино PlayNow

Игра слотови кеш игрите како Брзи пожар Пари и освои големи

Сет против позадина на кафена дрвена табла со сите текст и симболи направени во златни, ова е една од најпознатите едноставен, но привлечни потрага слотови кеш игрите. постојат четири мини-игри кои имаат многу различни начини да се победи. Додаток на ова мултипликатор е најинтересен функција во него. Постои огромна победа потенцијал кој достигнува и до 87.55% што значи дека за секои 100 £ ќе ви бидат дадени £ 87,55 за возврат.

игра

Во игра на Брзи пожар е многу лесно. Се што треба да направите е на стартната е, се тркалаат коцки. Ова ќе се утврди мултипликатор за тој круг. По ова ќе се игра во четири мини-игри кои се како што следува:

Игра 1- Ќе ви бидат дадени буриња и кликнете на нив ќе се открие симболи. Треба да се најде две идентични знаци во еден ред да победи.

Игра 2- Во ова, ќе ви бидат дадени пари кои ќе се открие броеви. На две парички ќе имаат различни броеви и ако го изберете поголемата, ти Победи.

Игра 3- Мора да кликнете на знакот на доларот за да се открие 2 броеви. Ако збирот на два броја е еднаква на 10 играчот ќе победи.

Игра 4- Мора да кликнете на торба пари за да се покаже на износот на паричната награда дека сте добиле.

CoinFalls Казино PlayNow

Мултипликатор на стартната на играта е додадена на готовина која е освоена од страна на крајот на круг. Оттука, може да се победи во изобилство мултипликатори со играње слотови кеш игрите.

Завршни зборови

Одлична графика и звучни ефекти, со некои многу интересни игра прави брз оган еден од најдобрите слотови кеш игрите во време денес. огромниот 87.55% RTP е само уште една цреша на торта. Ова е мора да се обиде да ако сакате да имаат некоја забава, а заработуваат некои профит од него.

Филијалата на програмата