Супер Кеш Бастер

CoinFalls Casino

Дури и ако не сте голем фан на Пари Бастер од IWG, ќе ви се допадне оваа нова игра од нив, како Супер Кеш Бастер нуди поголеми и подобри награди од Пари Бастер. ова бесплатни врти без депозит игра носи да ви повеќе интересни награди и носивост на забава.

Get Fruity Slots

За инвеститорот на Кралството на богатството

IWG е водечки развивач и снабдувач на онлајн, инстант игри победа за истакнати лотарија и коцкање оператори. Компанијата прави длабоко ангажирање и интересни игри и ова бесплатни врти без депозит играта е еден од нив.

За играта

ова бесплатни врти без депозит Играта се игра со користење на ролна на генерал наместо вообичаените макари и се врти. Пред да започнете со кршењето на блокови, треба да го поставите вашиот облог. Поставете ја вашата залог на потребниот износ со кликнување на (+) и (-) копчиња. Откако ќе го поставите залог, кликнете на игра за да започнете. Вие ќе добиете 8 ролни на боја коцки, едноставно се тркалаат ова коцки да се открие една боја. Блокот на иста боја заедно со сите соседни блокови од иста боја ќе бидат уништени во областа на играта. маса Наградата содржи редови на слотови за различни бои. Бројот на блокови разбиени во областа на играта, ќе одлучи колку слотови на таа боја се пополнува табелата награда. така, на пример, ако разбиени 4 на црвено блокови во областа на играта, 4 слотови на црвено ред ќе бидат пополнети во табелата на награда. Можете исто така да добијат можност да се соберат дополнителни функции и инстант награди како да одиш за разбивањето на блокови.

Дополнителни карактеристики во овој бесплатни врти без депозит играта се:

  1. Кога ќе се пресече блок кој има екстра тек прикажани на него, можете да добиете дополнителни тркалаат на генерал.
  2. Кога ќе се пресече блок кој има износот на наградата прикажани на него, ќе го добиете тој износ награда.
  3. Кога ќе се пресече блок кој има мини игра прикажана на тоа, можеш да игра мини-игра.
  4. Кога ќе се наполни салата на целиот ред на боја на маса за награда, ќе добие награда прикажани за тој ред.

Play Casino Games Now

резиме:

тоа е одлично за оние кои веќе имаат играно Пари Бастер, но тоа ќе се ужива од страна на почетници подеднакво. На RTP за оваа бесплатна врти Не депозитот кој се бара игра е за 88.25%.

CoinFalls Free Casino