Цвеќе Божиќ издание

Нови играчи Само. 30x Wagering Барања, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

Филијалата на програмата

Цвеќе е еден од Врвот слотови Велика Британија која е развиена од страна на NetEnt. Со дел од сезоната на Божиќ тука, овој слот е дизајниран за да биде во согласност со расположението на Божиќ и ги споделите со играчи победи на изненадувања кои се чуваат во продавница. Има прекрасни цвеќиња на макари и позадина истакнување на убавината на овој многу очекуваниот фестивал во цвеќиња Божиќ издание. На Божиќ украси сигурни да се добие играчи во празнично расположение со секоја спин.

CoinFalls Казино PlayNow

понатаму, постојат некои возбудливи особини кои ќе донесат големите победи на играчи. Подгответе се да се освојат големи награди и да уживаат во игри искуство како никогаш порано со оваа верзија на врвот слотови игра Велика Британија . Сезоната дефинитивно ќе заличи за вас со карактеристики кои овој слот е збогатена со. така, тока и да се подготвени за вредно патување со овој слот игра.

Повеќе за програмери на цвеќето Божиќ издание

Powered by NetEnt, Цвеќе Божиќ издание е забавен врвот слотови Велика Британија за да се предаваат на задоволството во. NetEnt отсекогаш бил познат за игри на квалитетот што го создава и тие се осигураме дека со секој казино игра тие се развиваат, играчи се доживее еден прекрасен игри искуство.

За игра и како да се игра

Оваа возбудлива врвот слотови Велика Британија е составена од 5 макари и 30 paylines, и постојат различни симболи, кои имаат некои големи победи за играчи да се одржи на. Репортажите поставен на дрвена граница која е украсена со богатствата на Божиќ и репортажите компонирањето на високо и ниско платени симболи.

износот на победа може да се зголеми веднаш со различни симболи дека слот се состои од. На различни цвеќиња имаат различни вредности секоја, прочитате paytable се запознаат со вредностите кои секој се одржи.

Месечината е капа на Дедо Мраз е дивината во овој слот игра и тоа ќе ги замени другите да се заврши Високата на тастатурата. Растера е облак, исто така и на слободен врти симбол за што е потребно играчи во круг на слободен врти во која победи се множи и двојно.

дивините, растура, слободен врти се наградува карактеристики и кругови во овој слот игра и тоа веднаш ќе го зголеми износот на победа.

резиме

Игра Цвеќе Божиќ издание на Coinfalls казино и да се одржи на многу победи со различни карактеристики во овој слот игра врвот слотови Велика Британија. Нека Божиќни светилки донесе некои неверојатни победи за вас со секоја спин.

Филијалата на програмата