Големи пари Slingo бонус

Нови играчи Само. 30x Wagering Барања, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

Филијалата на програмата

Ако сте фан на Slingo игри кои претставуваат комбинација на слотови и бинго, тогаш големи пари Slingo бонус е дефинитивно вреди да се проба. Таму не е еден, но 6 локации каде што може да се игра оваа игра. Можете да изберете да го изберете вашиот избор пред да почне играта. Победничкиот потенцијалот на овој Slingo е огромен, каде што може да се победи до £ 250.000 Джакпот. Со цел да се победи оваа £ 250.000 Джакпот, што треба да го пополните максималниот број на линии што е можно поскоро. Тоа е дизајниран и развиен од страна на игри на развивачите на софтвер IWG и тие имаат направено некои навистина неверојатна работа со графика и игра.

CoinFalls Казино PlayNow

Играат големи пари Slingo и да победи £ 250.000 Джакпот

Slingo Ова е само еден од ваков вид. Само на почетокот на играта, ќе им се дава можност да избираат меѓу шест локации да се игра од. Локациите се Jokers Хамлет, Златен сфера, Кралската шума, шверцери Cove, Дијамант Peak и Луки Gulch. Секоја од овие локации има различна цена, која започнува од толку ниско, како 50p за Хамлет Џокер и достигнува до £ 15 за среќа Gulch. Во игра на секоја од овие локации е исто. Единствената разлика е во паричната награда и интерфејсот на играта. Постои можност за вас да го зграби £ 250.000 џекпот до крајот на оваа игра.

Големи пари Slingo бонус игра

Во игра на оваа неверојатна игра е многу едноставна. Веднаш штом ќе почне, ќе ви бидат дадени 6 опции на места сакате да се игра во. Откако ќе изберете една од шесте опции, ќе се преземат на главниот екран. Секој залог ви дава 6 вртења и вие само треба да се направи на максималниот број на линии. Сега треба да кликнете на копчето Start и до 4 Jokers ќе бидат прикажани на вашиот форум. Секоја спин или ќе се открие голем број или слободен спин. На jokers кои беа додадени на почетокот на игра ќе го окупираат полето и не ќе мора да ги марка надвор во табелата. Секоја линија ќе има стрелка на чело покажува износот на пари кои може да се победи со натпреваруваат за таа линија. Вие може да победи како голем како £ 250.000 џекпот по завршувањето на овие линии.

CoinFalls Казино PlayNow

пресуда

Slingo има некои навистина неверојатни, правила и многу атрактивна графика. Ова е очигледно толпата задоволите со огромна £ 250.000 џекпот и лесен игра. Вие сте сигурно ќе има многу забава игра оваа ако сте бинго или вентилатор слот.

Филијалата на програмата