NRVNA


Филијалата на програмата

NRVNA користи одличен простор и време-базирани тема која ќе се забавуваат во текот на. Се состои од 30 paylines и 5 макари. На забавна игра ќе ве натера да се вртат на ленти постојано и блескава симболи ќе ви се вклучат во играта.


CoinFalls Казино PlayNow

Ќе уживате во оваа игра, па не заборавајте да играат за забава во нашиот казино. Можете да се регистрирате бесплатно на Coinfalls казино со депонирање износ до £ 50,00 и да се добие 200% одговара бонус.

За програмери

NetEnt е дизајниран оваа фантастична игра ролна која има врвна графика и го одзема здивот музичка подлога. NetEnt е дизајнирање и класичен слотови казино игри, кои се високо на квалитет и тоа е една од своите најдобри игри.


nrvna-I-Phone

За играта

NRVNA има прекрасен тема што ќе се создаде голем интерес и се врти на оваа игра се естетски убава. A coin size from 0.01p to £150.00 can be fixed in this game.

NRVNA користи база на симболи како што се 10, J, А, К, и Q да ви плаќаат мултипликатори до x125.

Главните симболи во оваа игра се состојат од детелина со четири лисја, потковица, цреши, седум, и ѕвона. Овие симболи може да ви плати фантастичен мултипликатор до x2, 000. Играта користи диви симбол на бела ѕвезда во розова меур кој е заменета сите слики на репортажите освен логото растера.


nrvna-I-Phone

Логото на растера е бел дијамант завиткани во портокалова боја меур и го активира слободни врти функција. Ако ви земјиште на три идентични симболи на расејување слики можете да победи до 10 слободни врти и четири растура ќе добиете 15 бесплатни вртења и 5 растура ќе ве освои 30 спинови.

Додека слободен врти се врти функција на тркалото NRVNA се активира каде што ќе добие мултипликатор на x10 заедно со 2 дополнителни бесплатни врти. Играта исто така има и режим Autoplay каде што може автоматски да се постави на ленти да се вртат што ќе предизвика поголеми победи. Па седат назад и да се релаксираат. Таа привлекува прекрасен RTP на 96.60%.


CoinFalls Казино PlayNow

правосилна пресуда

NRVNA е фантазија базирани видео слот кој ветува дека ќе обезбеди забава и забава. Ако сте љубител на слотови и во потрага по брилијантен слот игра, тогаш ова нема да ве разочараме. Регистрирајте се бесплатно на нашиот казино да се добие одличен добредојде пакет на 200% на вашиот прв депозит до £ 50.00.Hurry се придружите на нашата казино сега!


Филијалата на програмата