BONUS SPINS TERMS AND CONDITIONS

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€£5 free bonus is only playable on Shamrock N Roll, Mayan Marvels and Candy Swap Slots, please register and validate your mobile number to receive it.

1
1


Услови и рокови

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • This promotion will be active on 6th, 13та, 20та, 27април 2017 (БСТ).
 • БСТ е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 • За да се квалификува за бонус, играчите мора да депонира минимум од £ 10.
 • The Spins will be worth 20p and valid on Da Vinci Diamonds only
 • секое играчи ќе добијат максимум 20 free spins on Da Vinci Diamonds on their first deposit of each day within in the promotion period.
 • Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • In order to activate the spins players must launch Da Vinci Diamonds
 • Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 • Само wagering на овие игри: Triple Red Hot 7 е Слободен Игри, Таа е богата девојка, Тексас чај, Трипл Дијамант, 100,000 пирамида, капетанот. Богатство Потрагата танто е, Фараонот Fortune, Клеопатра, Да Винчи Дијамантите, кралицата дијамант, Жешка тек Супер тајмс исплата, средновековниот пари, новобогаташ, Shamrockers Eire да Рок, Вегас Бебе!, мачките, Кити Сјајот, Ноевата арка, нордиските херои, Silent филм, Pixies на шумата, Црна вдовица, Пари увеселителен, Клеопатра PLUS, Coyote Месечината, Да Винчи Дијамантите Dual Play, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Маските на Сан Марко, Богатства на пирамидите, Волкот Испратена, Мис Црвениот, Мис бела, меур Лудуваат, Ден на мртвите, Фамилијарен тип, оган коњ, оган Опали, журка, Ghostbusters, Златен џунглата, Големиот монарх, Пари увеселителен, Клеопатра PLUS, Coyote Месечината, Да Винчи Дијамантите, двојна игра, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Маските на Сан Марко, Богатството на Маите, Богатства на пирамидите, Волкот Испратена, Мис Црвениот, Мис бела, меур Лудуваат, Ден на мртвите, Фамилијарен тип, оган коњ, оган Опали, журка, Ghostbusters, Златен џунглата, Големиот монарх, Циган Месечината, Hexbreaker 2, во BloomJeopardy!, prowling Пантер, сибирски Бура, Тркало на Fortune® На турнеја, Тркало на Fortune® Triple Екстремни Спин, Тркало на Fortune® Ultra5Reels, Lobstermania 2Natural сили среќа Лари, Пацифик рај, Sherlock Holmes The Hunt for BlackwoodtokidokiLucky Town, Трансформатори Битка за Cybertron, бонбони барови, Круна на Египет, Богатства на Троја, 1421 Патувања на Женг Хе, 100 дами, 100 панди, Аполо Рајзинг, StinkinRich, Волкот Рајзинг, Западен Belles, Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, Кралот на слотови, Свети, Господар на Тајната, Возење, Aloha, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Тајните на Атлантис, бајка Легенди:Црвенкапа, Команданти:Кристали на енергија, Тајните на Божиќ, Joker Pro will count towards the reduction of the wagering requirement.
 • Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра MegaJackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Megajackpots Остров O'Plenty, Волкот Испратена Megajackpot, Star Фенери Megajackpot, Гонг Кси Каи Фа, Повеќе мајмуни Ѕвездената Джакпот, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, Зелен Фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Авалон, Тркало на среќата на турнеја, шампион raceways, Слот О злато, Супер фабрика, Супер Делукс Дијамант
 • Откако кредитираат бонус врти останат валидни 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “профил” дел за да го видиш целиот бонус дното
 • Управување го задржува правото да ги задржи промотивни средствата, доколку смета дека промоцијата е злоупотребен и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • стандард Услови & Услови се применуваат.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.