Услови и рокови за бонус Спин четврток

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€£5 free bonus is only playable on Shamrock N Roll, Mayan Marvels and Candy Swap Slots, please register and validate your mobile number to receive it.

1
1


ПРАВИЛА И УСЛОВИ

 1. Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 2. Оваа промоција ќе биде активен помеѓу 00:01 и 23:59 on 4th, 11та, 18та, 25-ти јануари 2018.
 3. GMT е еквивалент на ACST -8.30hrs, PTZ + 8часот
 4. Следниве бонуси се достапни:
 5. Депозит од £ 10 & £ 19 за да добијат бонус од 10 бонус врти.
 6. Депозит од £ 20 & £ 49 за да добијат бонус од 20 бонус врти.
 7. Депонира £ 50 или погоре, за да добијат бонус од 50 бонус врти.
 8. Промоцијата ќе важи само на вашиот прв депозит на тој ден,.
 9. These Spins will be worth 20p and valid on Gonzo’s Quest™
 10. In order to activate the spins players must launch Gonzo’s Quest™
 11. Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил. Било добивки од врти се доделуваат во бонус фондови.
 12. Бонус фондови носат wagering барање од 30x збирот на соодветните бонус износ и мора да бидат исполнети пред било добивки се претвораат во ограничени пари.
 13. Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на одредени Слот за игри.
 14. Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 15. 4x конверзија: максималниот износ конверзија од бонус средства во готовина ќе бидат ограничени на 4x бонус износ награден. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 16. Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 17. Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 18. Бонус средства се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Isle O'Plenty, Гонг Кси Каи Фа, повеќе мајмуни, Genie Джакпот, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, Зелен Фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II,  , Блек Џек, мачките, чили злато, Европската рулет, Среќата на Спарта, Златен, Горила одат дивите, Hi-низок Блек Џек, Hi-низок коцкар, куки херој, Џекпот Шутот Диви подбуцнеше, JJ50K, во живо Baccarat, живо Блек Џек, во живо рулет, Среќа Лари Lobstermania, MegaJackpots Клеопатра, Megajackpots сибирски Бура, Megajackpots ѕвезда Фенери, Megajackpots Волкот Испратена, чудовиште победи, Моторхед, американски рулет, Блек Џек Класик, оаза покер, понтонски, Texas Holdem, Шепи на бес, Планета на мајмуните, Тајните на Атлантис, Слотови-о-злато, спин Sorceress, Starmania, пареа кула, Супер Делукс Дијамант, Супер фабрика, Топ Кат, Ultimate X Пет игра покер, Викинзите на среќата, Winstar, Волк пакет, Црви и Харли Дејвисон слобода турнеја.
 19. Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “Мој Профил” дел за да го видиш целиот бонус дното
 20. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 21. стандардните услови & применуваат услови.
 22. управување со одлука е конечна во сите случаи.
 23. Ве молиме да се коцка одговорно. Посетете www.begambleaware.org за повеќе информации.