Услови и рокови за бонус Спин четврток

FREE SPINS THURSDAY TERMS AND CONDITIONS

 1. Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 2. Оваа промоција ќе биде активен помеѓу 00:01 и 23:59 on the 6th, 13та, 20-ти и 27-ми јули 2017 (БСТ).
 3. BST is the equivalent of ACST -8.30hrs, PTZ + 8часот
 4. Players must have deposited a minimum of £10 during promotional period to qualify.
 5. Бонус од 20 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 6. These Spins will be worth 0.1 and valid on Fairytale Legends: Hanzel and Gretel
 7. секое играчи ќе добијат максимум 20 бесплатни врти на бајката Легенди: Hanzel and Gretel on their first deposit within in the promotion period.
 8. Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 9. In order to activate the spins players must launch Fairytale Legends: Hanzel and Gretel
 10. All winnings earned from the spins will be rewarded in bonus funds and carry a wagering requirement of 30X the total bonus amount earned
 11. Само wagering на овие игри: Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, Neon Staxx, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, Кралот на слотови, Свети, Господар на Тајната, Возење, Aloha, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Тајните на Атлантис, бајка Легенди:Црвенкапа, Команданти:Кристали на енергија, Тајните на Божиќ, Joker Pro will count towards the reduction of the wagering requirement.
 12. Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 13. Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.
 14. Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 15. Откако кредитираат бонус останува да важи за 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 16. Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: вонземјани, Дракула, Guns ‘NRoses, Џими Хендрикс, Јужен Парк, South Park Ролна хаос, Божествена Fortune, На невидлив човек, Cleopatra Megajackpots, Сибирски Бура Megajackpot, Isle O’Plenty, Волкот Испратена, Star Фенери, Гонг Кси Каи Фа, повеќе мајмуни, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, Зелен Фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, Thunderstruck II Avalon, црви, Топ Кат, 100K пирамида, Црна вдовица, Фамилијарен тип, Ghostbusters, Hot Rolls Super Times Pay, Jeopardy, Lucky Larrys Lobstermania 2, Noahs Ark, Sherlock Holmes: The Hunt for Blackwood, Западен Belles, Wheel of Fortune Triple Extreme Spin and Wheel of Fortune: Ultra 5 макари.
 17. Управување го задржува правото да ги задржи промотивни средствата, доколку смета дека промоцијата е злоупотребен и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 18. Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време. Ве молам одете на “profile” дел за да ги видиш вашиот целиот тек бонус дното.
 19. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 20. стандардните услови & применуваат услови.
 21. управување со одлука е конечна во сите случаи.