Услови и рокови – Велигден недела

Нови играчи Само. 30x Wagering Барања, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

Услови и рокови

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 • This promotion will be active on 13thApril 2017 (GMT).
 • За да се квалификува за бонус, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus code “20VINCI”‘
 • Бонус од 20 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 • These Spins will be worth 20p and valid on Da Vinci Diamonds.
 • секое играчи ќе добијат максимум 20 free spins on Da Vinci Diamonds on their first deposit within in the promotion period.
 • Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • In order to activate the spins players must launch Da Vinci Diamonds only
 • Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени
 • This promotion will be active on 14th April 2017 (GMT).
 • За да се квалификува за бонус, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeMATCH100
 • Бонус од 100% на вашиот прв депозит на тој ден до максимум од £ 100 ќе биде додадена на вашата сметка.
 • This bonus is only available on the first deposit in the promotional period
 • Бонуси може да потрае и до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било ограничени добивки може да се повлече.
 • Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • This promotion will be active on 15th April 2017 (GMT).
 • За да се квалификува за бонус, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus codeCLEO50
 • Бонус од 50 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 • These Spins will be worth 20p and valid on Cleopatra
 • секое играчи ќе добијат максимум 50 free spins on Cleopatra on their first deposit within in the promotion period.
 • Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • In order to activate the spins players must launch Cleopatra only
 • Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени
 • This promotion will be active on 16th April 2017 (GMT).
 • За да се квалификува за бонус, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeBOOSTED
 • Бонус од 50% of your first deposit of that day up to a maximum of £250 will be added to your account.
 • This bonus is only available on the first deposit in the promotional period
 • Бонуси може да потрае и до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било ограничени добивки може да се повлече.
 • Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • This promotion will be active on 17th April 2017 (GMT).
 • За да се квалификува за бонус, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus code “STAR25”
 • Бонус од 25 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 • Спиновите ќе биде во вредност од 10 пени и важи на Активните
 • секое играчи ќе добијат максимум 25 бесплатни врти на Активните на нивниот прв депозит во рок од во промотивниот период.
 • Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • За да ја активирате играчи врти мора да започне само Активните
 • Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени
 • This bonus will be active 18th April 2017 (GMT).
 • To be eligible for a 50% up to £50 Bonus and 10 бонус врти, players must deposit a minimum of £10 using the bonus codeCLEOMATCH
 • Бонус од 50% of your first deposit up to a maximum of £50 will be added to your account.
 • Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било ограничени добивки може да се повлече.
 • Промоцијата ќе важи само на вашиот прв депозит на промотивниот период само.
 • The spins will be worth 20p and valid on Cleopatra
 • секое играчи ќе добијат максимум 10 spins on Cleopatra
 • Free spins and Bonuses can take up to 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • In order to activate the spins players must launch Cleopatra
 • Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 • This promotion will be active on 19th April 2017 (GMT).
 • За да се квалификува за бонус, player would of received this email, make a deposit a minimum of £10 using the bonus codeMATCH200
 • Бонус од 200% of your first deposit of that day up to a maximum of £40 will be added to your account.
 • This bonus is only available on the first deposit in the promotional period
 • Бонуси може да потрае и до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било ограничени добивки може да се повлече.
 • Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Само wagering на овие игри: Triple Red Hot 7 е Слободен Игри, Таа е богата девојка, Тексас чај, Трипл Дијамант, 100,000 пирамида, капетанот. Богатство Потрагата танто е, Фараонот Fortune, Клеопатра, Да Винчи Дијамантите, кралицата дијамант, Жешка тек Супер тајмс исплата, средновековниот пари, новобогаташ, Shamrockers Eire да Рок, Вегас Бебе!, мачките, Кити Сјајот, Ноевата арка, нордиските херои, Silent филм, Pixies на шумата, Црна вдовица, Пари увеселителен, Клеопатра PLUS, Coyote Месечината, Да Винчи Дијамантите Dual Play, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Маските на Сан Марко, Богатства на пирамидите, Волкот Испратена, Мис Црвениот, Мис бела, меур Лудуваат, Ден на мртвите, Фамилијарен тип, оган коњ, оган Опали, журка, Ghostbusters, Златен џунглата, Големиот монарх, Пари увеселителен, Клеопатра PLUS, Coyote Месечината, Да Винчи Дијамантите, двојна игра, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Маските на Сан Марко, Богатството на Маите, Богатства на пирамидите, Волкот Испратена, Мис Црвениот, Мис бела, меур Лудуваат, Ден на мртвите, Фамилијарен тип, оган коњ, оган Опали, журка, Ghostbusters, Златен џунглата, Големиот монарх, Циган Месечината, Hexbreaker 2, во BloomJeopardy!, prowling Пантер, сибирски Бура, Тркало на Fortune® На турнеја, Тркало на Fortune® Triple Екстремни Спин, Тркало на Fortune® Ultra5Reels, Lobstermania 2Natural сили среќа Лари, Пацифик рај, Sherlock Holmes The Hunt for BlackwoodtokidokiLucky Town, Трансформатори Битка за Cybertron, бонбони барови, Круна на Египет, Богатства на Троја, 1421 Патувања на Женг Хе, 100 дами, 100 панди, Аполо Рајзинг, StinkinRich, Волкот Рајзинг, Западен Belles, Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, Кралот на слотови, Свети, Господар на Тајната, Возење, Aloha, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Тајните на Атлантис, бајка Легенди:Црвенкапа, Команданти:Кристали на енергија, Тајните на Божиќ, Joker Pro will count towards the reduction of the wagering requirement.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: вонземјани, Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Јужен Парк, South Park Ролна хаос, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра MegaJackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Megajackpots Остров O'Plenty, Волкот Испратена Megajackpot, Star Фенери Megajackpot, Гонг Кси Каи Фа, Повеќе мајмуни Ѕвездената Джакпот, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, Зелен Фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, Вџашен II и Авалон.
 • Управување го задржува правото да ги задржи промотивни средствата, доколку смета дека промоцијата е злоупотребен и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време. Ве молам одете на “профил” дел за да ги видиш вашиот целиот тек бонус дното.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • стандард Услови & Услови се применуваат.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.