Услови и рокови – вторник натпревар & вртења

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

1
1


Услови и рокови

 1. Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 2. This bonus will be active daily on 4th, 11та, 18та, 25април 2017 (БСТ).
 3. БСТ е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 4. To be eligible for a 50% up to £50 Bonus and 10 bonus Spins, играчите мора да депонира минимум од £ 10.
 5. Бонус од 50% of your first deposit up to a maximum of £50 will be added to your account.
 6. Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било ограничени добивки може да се повлече.
 7. This promotion will only be valid on your first deposit of each day within in the promotion period.
 8. The spins will be worth 20p and valid on Cleopatra
 9. секое играчи ќе добијат максимум 10 spins on Cleopatra
 10. Free spins and Bonuses can take up to 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 11. За да ја активирате врти играчите мора да започне Клеопатра
 12. Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 13. Само wagering на овие игри: Triple Red Hot 7 е Слободен Игри, Таа е богата девојка, Тексас чај, Трипл Дијамант, 100,000 пирамида, капетанот. Богатство Потрагата танто е, Фараонот Fortune, Клеопатра, Да Винчи Дијамантите, кралицата дијамант, Жешка тек Супер тајмс исплата, средновековниот пари, новобогаташ, Shamrockers Eire да Рок, Вегас Бебе!, мачките, Кити Сјајот, Ноевата арка, нордиските херои, Silent филм, Pixies на шумата, Црна вдовица, Пари увеселителен, Клеопатра PLUS, Coyote Месечината, Да Винчи Дијамантите Dual Play, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Маските на Сан Марко, Богатства на пирамидите, Волкот Испратена, Мис Црвениот, Мис бела, меур Лудуваат, Ден на мртвите, Фамилијарен тип, оган коњ, оган Опали, журка, Ghostbusters, Златен џунглата, Големиот монарх, Пари увеселителен, Клеопатра PLUS, Coyote Месечината, Да Винчи Дијамантите, двојна игра, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Маските на Сан Марко, Богатството на Маите, Богатства на пирамидите, Волкот Испратена, Мис Црвениот, Мис бела, меур Лудуваат, Ден на мртвите, Фамилијарен тип, оган коњ, оган Опали, журка, Ghostbusters, Златен џунглата, Големиот монарх, Циган Месечината, Hexbreaker 2, во BloomJeopardy!, prowling Пантер, сибирски Бура, Тркало на Fortune® Triple Екстремни Спин, Тркало на Fortune® Ultra5Reels, Lobstermania 2Natural сили среќа Лари, Пацифик рај, Sherlock Holmes The Hunt for BlackwoodtokidokiLucky Town, Трансформатори Битка за Cybertron, бонбони барови, Круна на Египет, Богатства на Троја, 1421 Патувања на Женг Хе, 100 дами, 100 панди, Аполо Рајзинг, StinkinRich, Волкот Рајзинг, Западен Belles, Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, Кралот на слотови, вонземјани, Свети, Господар на Тајната, Возење, Aloha, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Тајните на Атлантис, бајка Легенди:Црвенкапа, Команданти:Кристали на енергија, Тајните на Божиќ, Џокер Про, will count towards the reduction of the wagering requirement.
 14. Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.
 15. Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 16. Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 17. Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 18. Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 19. Откако кредитираат бонус врти останат валидни 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 20. Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: вонземјани, Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Јужен Парк, South Park Ролна хаос, Божествена Fortune, На невидлив човек, Cleopatra Megajackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Isle O'Plenty, Волкот Испратена, Star Фенери, Гонг Кси Каи Фа, повеќе мајмуни, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, Зелен Фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, Вџашен II и Авалон.
 21. Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “профил” дел за да го видиш целиот бонус дното
 22. Управување го задржува правото да ги задржи промотивни средствата, доколку смета дека промоцијата е злоупотребен и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 23. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 24. стандард Услови & Услови се применуваат.
 25. управување со одлука е конечна во сите случаи.