Услови и рокови за викенд Промо

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

1
1


CHOOSE YOUR MATCH WEEKEND! Правила и услови

 1. Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 2. Овој бонус ќе биде активен помеѓу 00:01 и 23:59 on the following dates 7th – 9јули, 14та – 15јули, 21ул – 23то, 28th – 30th July (БСТ)
 3. БСТ е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 4. Депонира минимум од £ 10 за да се добие 50% match up to £25
 5. Or deposit over £25 to get a 100% Match up to a maximum of £100.
 6. Бонус средства носат wagering барање од 30x збирот на вашиот депозит и бонус износ (на пр. £ 10 депозит + £10 bonus x 30= £600) must be met before the bonus and any winnings are converted to capped cash and this and any further winnings become withdrawable.
 7. This bonus will be active on your first deposit of the promotional period only.
 8. Бонуси може да потрае и до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 9. Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 10. Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 11. Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски со готовина еднаш wagering е завршена
 12. Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 13. Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Bonus spins remain valid for 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 14. Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра MegaJackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Megajackpots Остров O'Plenty, Волкот Испратена Megajackpot, Star Фенери Megajackpot, Гонг Кси Каи Фа, Повеќе мајмуни Ѕвездената Джакпот, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, Зелен Фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Авалон, Тркало на среќата на турнеја, шампион raceways, Слот О злато, Супер фабрика, Супер Делукс Дијамант, црви, Топ Кат, 100K пирамида, Црна вдовица, Фамилијарен тип, Ghostbusters, Жешка Ролс Супер тајмс исплата, опасност, Среќа Larrys Lobstermania 2, Ноевата арка, Шерлок Холмс: Лов за Blackwood, Западен Belles, Тркало на среќата Triple Екстремни Спин, Тркало на среќата: ултра 5 макари, Тед
 15. Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “профил” дел за да го видиш целиот бонус дното
 16. стандард Правила и услови се применуваат.
 17. Управување го задржува правото да ги задржи промотивни средствата, доколку смета дека промоцијата е злоупотребен и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 18. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 19. управување со одлука е конечна во сите случаи.