Услови & Conditions Trustly Prize Draw

 

само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10 мин. депозит. само Слот за игри. Т&C's APPLY.$€£5 free bonus is only playable on Shamrock N Roll, Mayan Marvels and Candy Swap Slots, please register and validate your mobile number to receive it.

1
1


Услови & Услови:

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Промоцијата ќе се одржи од 00:01 24јули 2017 додека 23:59 30јули 2017 (БСТ).
 • БСТ е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 • Со цел да учествуваат во “prize drawplayers must deposit a minimum of £20 using Trustly as their payment method during the promotional period to gain 1 entry ticket.
 • Every £20 that the player deposits will warrant 1 билет во ждрепката. There is no maximum amount of tickets which a player can be awarded.
 • The “winners” of the “cash drop” will be chosen at random within 3 работни дена од крајот на промоција
 • Наградите ќе бидат доделени како што следува: 20x £100 cash prizes
 • Овој турнир е во живо низ Nektan мрежа на повеќе казина.
 • Prizes can take up to 3 работни дена да се кредитираат во вашиот профил.
 • Once credited your prize remains valid for 28 дена. Should you not play during these 28 days we have right to remove the funds
 • Управување го задржува правото да ги задржи промотивни средствата, доколку смета дека промоцијата е злоупотребен и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • Стандардните услови се применуваат.
 • For a free entry into the draw please send an email with the subject line “trustly” to VIP@nektan.com.
 • коцка одговорно. For more info visit www.gambleaware.co.uk