Weekend Promo Terms and Conditions

Правила и услови

 1. Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 2. This bonus will be active between 2nd-4th, 9-ти-11, 16-ти-18, 23-ти-25-ти јуни и 30-ти јуни – 2ри јули. (БСТ)
 3. BST is the equivalent of ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 4. Deposit a minimum of £10 to get 25 bonus spins on Cleopatra. To receive this bonus the player must deposit using the bonus code SPINS
 5. Бонус од 25 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 6. These Spins will be worth 20p and valid on Cleopatra only.
 7. In order to activate the spins players must launch Cleopatra
 8. Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 9. Bonus funds carry a wagering requirement of 30x the sum of your deposit and bonus amount (на пр. £10 deposit + £10 bonus 30= £600) must be met before the bonus and any winnings are converted to capped cash and this and any further winnings become withdrawable.
 10. Or deposit a minimum of £10 to get 100% Match up to a maximum of £100. To receive this bonus the player must deposit using the bonus code BONUS
 11. This bonus will be active on your first deposit of the promotional period only.
 12. Free spins and Bonuses can take up to 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 13. Winnings earned from the bonus will carry a wagering requirement of 30x the total bonus amount earned.
 14. Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 15. Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 16. Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Bonus funds convert automatically to cash once wagering is complete
 17. Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 18. Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Bonus spins remain valid for 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 19. Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns ‘NRoses, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра MegaJackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Megajackpots Остров O'Plenty, Волкот Испратена Megajackpot, Star Фенери Megajackpot, Гонг Кси Каи Фа, Повеќе мајмуни Ѕвездената Джакпот, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, Зелен Фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Авалон, Wheel of Fortune on Tour, Champion Raceways, Slot O Gold, Супер фабрика, Супер Делукс Дијамант
 20. Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “profile” дел за да го видиш целиот бонус дното
 21. стандард Правила и услови се применуваат.
 22. Управување го задржува правото да ги задржи промотивни средствата, доколку смета дека промоцијата е злоупотребен и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 23. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 24. управување со одлука е конечна во сите случаи.