Termat dhe Kushtet – Humbjet mbështetur javë të gjitha lojëra elektronike - 10% deri në £ 100

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

Termat dhe Kushtet

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky promovim do të jetë aktiv në mes të 19 – 25JANAR 2017 (GMT).
 • GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë.
 • Vetëm Fitimi dhe Humbja (P&L) Aktiviteti gjatë periudhës së promovimit do të llogariten drejt kualifikimit për humbjet prapa.
 • Humbjet Back do të jepen në përputhje me humbje neto (humbjet e parave reale) në të gjitha lojrat e fatit.
 • Lojtaret duhet të ketë depozituar £ 10 në periudhës së promovimit të qualify.In ngjarjen që net juaj P&L është përllogaritur mbi £ 10 në humbje, ju do të merrni një nxitje të llogaritet në 10% e humbjeve tuaja në lojërat slot deri në një maksimum prej £ 100.
 • Humbjet maksimale Shuma përsëri është 100 £ në fondet bonus.
 • Standard kërkesat wagering bonus të 30x shuma bonus të aplikojnë para bonuse apo ndonjë fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në games.Wagers tona fatit në shkop polici dhe ruletë nuk kontribuojnë në reduktimin e kërkesës wagering e bilanceve bonus.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Bonuset mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “llogaria ime” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • i përgjithshëm Termat dhe Kushtet zbatohen.
 • Vendimi i menaxhimit është i formës së prerë në të gjitha rastet.