Termat dhe Kushtet – Sekretet e vishet Krishtlindjeve Bonus

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Kushtet & Kushtet:

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 • Ky promovim do të jetë 7 aktive, 14th, 21st dhe 28 December 2016 (GMT).
 • GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 • Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të depozitojë një minimum prej £ 10.
 • Një bonus i 10 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 • Ky promovim do të jetë e vlefshme vetëm në depozitimin tuaj të parë në çdo ditë të periudhës promovuese
 • Këto Vishet do të jetë 10p vlerë dhe të vlefshme në Sekretet e Krishtlindjeve vetëm
 • Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 10 vishet në Secrets e Krishtlindjeve në depozitimin e tyre të parë brenda në periudhën promovimin.
 • Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj
 • Vetëm wagering në këto lojëra: Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Parku Jugor, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Dracula, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Man Invisible, Parku Jugor 2 Reel Chaos, Mbreti i Slots, Aliens, Shkëlqim, Guns N Roses, Master i Misterit, Drive, Aloha, Jimi Hendrix, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Motorhead, Sekretet e Atlantis, Legends përrallë:Red Riding Hood, kryekomandantëve:Kristal e pushtetit, Secrets of Christmas will count towards the reduction of the wagering requirementThe following wallets will contribute towards the wagering requirement and in this order: Cash Real, Bonus dhe më pas Bonuses.Players FreeSpin janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë.
 • Ju lutem shkoni tek “historia ime llogari” Seksioni për të shqyrtuar të gjithë në pritje radhë tuaj bonus.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, e mbetur e fondeve bonus nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • standard Termat dhe Kushtet zbatohen.
 • Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.