OCEAN MAGIC ÇMIMI KUSHTET DHE RREGULLAT Draw

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


OCEAN MAGIC ÇMIMI KUSHTET DHE RREGULLAT Draw

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 2. Ky promovim do të jetë aktiv në mes të 00:01 16/11/2017 dhe 23:59 22/11/2017.
 3. GMT është ekuivalente e -8.30hrs ACST, PTZ + 8orë
 4. game Kualifikimi për këtë promovim është Ocean Magic
 5. Çmimi Total do të jetë £ 3000 Cash dhe 2000 vishet bonus.
 6. Çmimet:
  1st £ 1,500
  2nd – 5th £ 125
  6-15th £ 50
  16th – 35th £ 25
  36st – 100th 20 rrotullime
  101th – 150th 10 rrotullime
  151st – 200th 4 rrotullime
 7. Llogaritë fituese do të zgjidhen rastësisht, nga lojtarët të cilët kanë kualifikuar në barazim. Sa më shumë të hyra një lojtar gjeneron, aq më të mëdha shanset fituese bëhet.
 8. Lojtaret do të jepet një hyrje barazim për çdo £ 20 holla vënë bast në lojë Oqeani Magic slot
 9. Një lojtar i vetëm ka të drejtë të fitojë vetëm një herë. Nëse një lojtar është tërhequr dy herë, Çmimi më i lartë vlerësuar është dhënë automatikisht, dhe një ri-barazim do të kryhet.
 10. Fitues lojtarë të holla duhet të pranojë çmimin aty brenda 48 orë nga data fund promovimin dhe kohën, nga prerjet në llogaritë e tyre
 11. Vishet Bonus do të kreditohet brenda 72 orë pas përfundimit të promovimit.
 12. kërkesat wagering e 30 x shuma e bonusit të zbatohet para bonus konverton të holla dhe çdo fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 13. 4x Konvertimi: shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus të holla do të jetë i mbuluar në 4x shuma bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 14. Fondet bonus janë të përjashtuar dhe në gjendje që do të përdoret në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Isle O'Plenty, Gong Xi Fa Cai, më shumë Monkeys, Genie Jackpots, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II,  , shkop polici, Cats, chilli Gold, Roulette Evropian, Fatet e Spartës, i Artë, Gorilla Go Wild, Hi-Low Blackjack, Hi-Low Gambler, Hooks Hero, Jackpot Jester Wild Ikonë, JJ50K, Baccarat live, Blackjack jetojnë, Roulette jetojnë, Lucky Larry Lobstermania, MegaJackpots Cleopatra, Megajackpots Siberian Storm, Megajackpots Star Lanterns, Megajackpots Wolf Run, Fitore përbindësh, Motorhead, American Roulette, Blackjack Classic, Oasis Poker, ponton, Texas Holdem, Putrat e Fury, Planet e Apes, Sekretet e Atlantis, Slots-o-Gold, Spin Magjistare, Starmania, avulli Kulla, Super Diamond Deluxe, super Spinner, Top Cat, Ultimate X Pesë Luaj Poker, Vikings e Fortune, Winstar, Kope ujqish, Worms dhe Harley Davison Freedom Tour.
 15. Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat e fatit të caktuara.
 16. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 17. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 18. Çdo para të gatshme ose bonus çmime unclaimed do të rishpërndahen rastësisht për lojtarët kualifikuese
 19. Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 20. i përgjithshëm Termat dhe Kushtet zbatohen. Vendimi i menaxhimit është i formës së prerë në të gjitha rastet.
 21. Ju lutemi të rrezikoj me përgjegjësi. Vizitoni www.begambleaware.org për më shumë informacion.