Termat dhe Kushtet – 100% të përputhen deri në £ 100 + 20 vishet Oscars 1st Dep

Termat dhe Kushtet

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky bonus do të jetë aktiv 00:01 24th – 23:59 26shkurtit 2017 (GMT).GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8hrsTo jenë të ligjshëm për 20 Vishet dhe një 100% deri në £ 100 Bonus, lojtarët duhet të depozitojë një minimum prej £ 10.
 • Ky promovim do të jetë e vlefshme vetëm në depozitimin tuaj të parë të periudhës promovuese vetëm.
 • Të rrotullime do të jetë 10p vlerë dhe të vlefshme për Piramidën: Quest për pavdekësi onlyPlayers do të marrin secili një maksimum prej 20 vishet në Piramida: Quest për pavdekësi onlyFree vishet dhe Bonuset mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Për të aktivizuar të vishet lojtarët duhet të nisë Piramida: Quest për fitimet Pavdekësia onlyAll fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.
 • Vetëm wagering në këto lojëra: Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Parku Jugor, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Dracula, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Man Invisible, Parku Jugor 2 Reel Chaos, Mbreti i Slots, Aliens, Shkëlqim, Guns N Roses, Master i Misterit, Drive, Aloha, Jimi Hendrix, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Motorhead, Sekretet e Atlantis, Secrets of Christmas will count towards the reduction of the wagering requirement.
 • Të kuletat e mëposhtme do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering dhe në këtë mënyrë: Cash Real, Bonus dhe pastaj Bonuset FreeSpin.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Pasi kredituar rrotullime tuaja bonus mbeten të vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, e mbetur e fondeve bonus nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “llogaria ime” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • standard Kushtet & Kushtet zbatohen.
 • Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.