Bonus Termat dhe Kushtet

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


Kushtet bonus & Kushtet

£ 5 Pa pagesë Bonus Regjistrimi Termat dhe Kushtet

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e vlefshme të reja të llogarive të moshës 18 ose më shumë.
 2. Bonus do të kreditohen në llogaritë e reja pas verifikimit të suksesshëm të e-mail adresën e dhënë. Nuk depozitat janë të nevojshme.
 3. Ajo mund të marrë deri në 10 minuta për bonus për të kreditohet.
 4. Vetëm një bonus për konsumator kazino.
 5. Bonus është e vlefshme 28 ditë pas kredi. Pas kësaj kohe, bonus do të pushojë të jetë e vlefshme dhe fondet e mbetura do të hiqen nga llogaria juaj.
 6. Kjo ofertë është në dispozicion nga 2 janar 2015 gjer në një lajmërim të ri.
 7. Ky bonus mbart një kërkesë 100x wagering. £ 5 duhet të vënë bast të paktën 100 herë para tërheqjes mund të bëhet. Kështu që ju duhet të bast 100 x £ 5 = 500 para se ju mund të tërhiqni bonus tuaj £.
 8. Wagers në shkop polici dhe ruletë nuk kontribuojnë në reduktimin e kërkesës wagering e bilanceve bonus.
 9. fitimet maksimale nga ky bonus do të jetë i mbuluar në £ 20. Kjo do të thotë se vetëm një maksimum prej £ 20 do të shtohet në bilancin tuaj withdrawable. Çdo fond i mbetur tejkalon këtë shumë mbi wagering suksesshëm do të bënte të pavlefshme.
 10. Ky bonus mund të përdoret vetëm për të luajtur në ndonjë nga lojrat tona slot.
 11. Tërheqja minimale është £ 10. Lojtaret duhet të regjistrohen një kartë të vlefshme të pagesave, me qëllim të tërheqjes së.
 12. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 13. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të kërkuar ndonjë shpërblim, nëse konsumatorët janë gjetur të jetë ngatërrime me ose abuzimin çdo aspekt të këtij promovimi.
 14. standard Kushtet & Kushtet zbatohen.
 15. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 16. Vendimi i menaxhimit është i formës së prerë në të gjitha rastet.

Depozitave Bonus Welcome - ndeshje depozitë bonus Termat dhe Kushtet

 1. Oferta e Welcome Depozitave është në dispozicion vetëm për mbajtësit e vlefshme të reja të llogarive të moshës 18 ose mbi marrjen e tyre të parë 3 depozitat me ne.
 2. Ndeshjet në vijim e depozitave janë në dispozicion:
  1depozitave st – 200% cash ndeshje deri në £ 50 në bonus.
  2depozitave nd – 100% cash-ndeshje bonus deri në 200 £ në bonus
  3depozitave rd – 50% cash-ndeshje bonus deri në £ 250 në bonus
 3. Për të qenë të drejtë të pretendojnë Mirë se vini bonus, lojtarët duhet të depozitojnë / transferojë një minimum prej £ 10 për secilin nga tri ndeshjet e depozitave.
 4. Fondet Bonus kryer një kërkesë wagering e 40x vlerën përkatëse të depozitave fillestare dhe bonus shumës së dhënë.
 5. Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 6. Wagers në shkop polici dhe ruletë nuk kontribuojnë në reduktimin e kërkesës wagering e bilanceve bonus.
 7. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura do të hiqen nga llogaria juaj.
 8. Ky bonus mund të përdoret vetëm për të luajtur në ndonjë nga lojrat tona slot.
 9. Vetëm një bonus mund të jetë aktiv në një kohë. Nëse ju keni një bilanc ekzistues aktiv bonus tashmë, ky bonus do të shtohet në bonus tuaj në pritje radhë. Ju lutem shkoni tek “llogaria ime” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus.
 10. Kur një klient kërkon një tërheqje ose transferimin nga llogaria e tyre të lojrave, para kërkesave të nevojshme wagering duke u përmbushur, ata do të humbasin të gjitha bonus dhe fitimet që i takon në llogari. Vetëm shuma e depozitës fillestare ose të mbetur bilancin e depozitës fillestare do të jetë withdrawable.
 11. Ku çdo term i ofertës apo promovim është shkelur ose ka ndonjë dëshmi e një seri të basteve të vendosura nga një klient ose grup klientësh, i cili për shkak të një bonus depozitave, pagesat e zgjeruara, baste falas ose ndonjë tjetër rezulton ofertë promovuese në fitime të garantuara të klientëve pavarësisht nga rezultati, nëse individualisht ose si pjese e nje grupi, Menaxhimi i rezervon të drejtën për të kërkuar elementin bonus të basteve të tilla. Ne më tej rezervojmë të drejtën për të kërkuar çdo klient për të siguruar dokumentacion të mjaftueshëm për ne që të jenë të kënaqur në diskrecionin tonë absolute si për identitetin e klientit para nesh kreditimi ndonjë bonus, Bast falas ose të ofrojë për llogari të tyre.
 12. Të gjitha ofertat e tilla janë të destinuara për lojtarët rekreative dhe Menaxhimit në diskrecionin e saj e vetme mund të kufizojë të drejtën e konsumatorëve për të marrë pjesë në të gjitha ose një pjesë të ndonjë promovim.
 13. Të gjitha ofertat e konsumatorëve janë të kufizuara në një për person, familje, adresa shtëpiake, adresë e-mail, numër telefoni, njëjtë pagesës Numri i llogarisë (e.g. debiti ose krediti kartë, etj), dhe kompjuter të përbashkët, e.g. Biblioteka publike ose vendin e punës. Ne rezervojmë të drejtën për t'u tërhequr disponueshmërinë e çdo ofertë ose të gjitha ofertat për çdo klient ose grup të konsumatorëve në çdo kohë dhe në diskrecionin tonë të vetëm dhe absolut. Ofron të zbatohet vetëm për klientët të cilët kanë bërë një depozitë / të vërtetë të parave aktuale me kazino tonë
 14. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak
 15. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të përdorur emrat e parë, fillestare e mbiemrit, pseudonime dhe / ose shtet apo qytet i banimit në ndonjë shpallje promovuese, përfituesit e ndonjë bonus promovuese dhe në aktivitete të tjera të marketingut, qoftë në Shërbimin ose diku tjetër.
 16. Ju mund të priren nga e promovime marrin dhe të komunikimit të lidhura promovuese duke kontaktuar mbështetjen e klientëve.
 17. punonjësit, zyrtarët dhe drejtorët e Nektan Ltd, agjencitë e saj promovuese ose të tjera, licencuarit dhe licensuesit, ofruesit e shërbimeve dhe të gjitha kompanitë e tjera të lidhura ose të lidhur nuk ka të drejtë për promovimin. Të njëjtat kushte do të zbatohen për familjet e drejtpërdrejtë të këtyre personave.
 18. Edhe pse lojtarët mund të jepen shpërblime të shumta, vetëm një bonus është aktive në llogarinë tuaj në çdo kohë. Bilanci bonus shfaqet është bilanci i bonusit aktive vetëm. E gjithë rafte bonus mund të shihet në tuaj “llogaria ime” seksion.
 19. standard Kushtet & Kushtet zbatohen.
 20. Vendimi i menaxhimit është i formës së prerë në të gjitha rastet.