Termat dhe condtion-Depozitave dhe Get 25 rrotullime

KUSHTET & KUSHTET

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 • Ky promovim do të jetë aktiv në ditë në mes të 12-të 18 janarit 2017 (GMT).
 • GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 • Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të depozitojë një minimum prej £ 10.
 • Një bonus i 25 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 • Ky promovim do të jetë e vlefshme vetëm në depozitimin tuaj të parë në çdo ditë të periudhës promovuese
 • Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 25 rrotullime falas në lojëra të përzgjedhura në ditë
 • FreeSpins do të jepet në lojëra të zgjedhura në varësi të ditës brenda periudhës promovuese
 • 12th - Depozitoni £ 10 ose më shumë në 12 janar 2017 për të marrë 25 vishet në Motorhead
 • Këto Vishet do të jetë 20P vlerë dhe të vlefshme për Motorhead
 • 13th - Depozitoni £ 10 ose më shumë në 13 janar 2017 për të marrë 25 vishet në Starburst
 • Këto Vishet do të jetë 10p vlerë dhe të vlefshme për Starburst
 • 14th - Depozitoni £ 10 ose më shumë në 14 janar 2017 për të marrë 25 vishet në Guns N Roses
 • Këto Vishet do të jetë 20P vlerë dhe të vlefshme për Guns N Roses
 • 15th - Depozitoni £ 10 ose më shumë në 15 janar 2017 për të marrë 25 vishet në Quest Gonzo-së
 • Këto Vishet do të jetë 20P vlerë dhe e vlefshme për kërkimin e Gonzo
 • 16th - Depozitoni £ 10 ose më shumë në 16 janar 2017 për të marrë 25 vishet në Spinata Grande
 • Këto Vishet do të jetë 20P vlerë dhe të vlefshme për Spinata Grande
 • 17th - Depozitoni £ 10 ose më shumë në 17 janar 2017 për të marrë 25 vishet në Warlords: Kristal e pushtetit
 • Këto Vishet do të jetë 15p vlerë dhe të vlefshme për Warlords: Kristal e pushtetit
 • 18th - Depozitoni £ 10 ose më shumë në 18 janar 2017 për të marrë 25 vishet në Aloha
 • Këto Vishet do të jetë 10p vlerë dhe të vlefshme në Aloha
 • Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj
 • Për të aktivizuar vishet lojtarët duhet të nisë lojën përkatës thuhet për atë ditë
 • Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus
 • Vetëm wagering në këto lojëra: Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Parku Jugor, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Dracula, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Man Invisible, Parku Jugor 2 Reel Chaos, Mbreti i Slots, Aliens, Shkëlqim, Guns N Roses, Master i Misterit, Drive, Aloha, Jimi Hendrix, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Motorhead, Sekretet e Atlantis, Secrets of Christmas will count towards the reduction of the wagering requirement.
 • Të kuletat e mëposhtme do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering dhe në këtë mënyrë: Cash Real, Bonus dhe pastaj Bonuset FreeSpin.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Pasi kredituar rrotullime tuaja bonus mbeten të vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, e mbetur e fondeve bonus nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus FreeSpin mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni në "Llogaria ime" seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • standard Kushtet & Kushtet zbatohen.
 • Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.