Termat dhe kusht për Bonus vishet enjteve

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


TERMAT DHE KUSHTET

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 2. Ky promovim do të jetë aktiv në 1, 8th, 15th, 22nd and 29th June 2017 (BST).
 3. BST është ekuivalenti i -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 4. Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të depozitojë një minimum prej £ 10.
 5. The Spins will be worth 10p and valid on Aloha only
 6. Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 20 free spins on Aloha on their first deposit of each day within in the promotion period.
 7. Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 8. Në mënyrë për të aktivizuar vishet lojtarët duhet të nisë Aloha
 9. Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.
 10. Fondet Bonus kryer një kërkesë wagering të 30x shumën e depozitave dhe bonus tuaj shumës (e.g. 10 £ depozitë + £ 10 bonus * 30 = £ 600) must be met before the bonus and any winnings are converted to capped cash and this and any further winnings become withdrawable.
 11. Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet bonus të konvertohet automatikisht në para të gatshme një herë wagering është i plotë
 12. Vetëm wagering në këto lojëra: Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Mbreti i Slots, Shkëlqim, Master i Misterit, Drive, Aloha, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Sekretet e Atlantis, Legends përrallë:Red Riding Hood, kryekomandantëve:Kristal e pushtetit, Sekretet e Krishtlindjeve, Joker Pro, Jungle Spirit call of the wild and Wild Wild West.
 13. Të kuletat e mëposhtme do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering dhe në këtë mënyrë: Cash Real, Bonus dhe pastaj Bonuset FreeSpin.
 14. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 15. kreditë bonus janë të përjashtuar dhe nuk mund të përdoren në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra MegaJackpot, Siberian Storm Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Wolf Run Megajackpot, Star Lanterns Megajackpot, Gong Xi Fa Cai, Më shumë Monkeys Jackpot Stellar, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II, Avalon, Wheel of Fortune në Tour, kampion pistat, Slot O Gold, super Spinner, Super Diamond Deluxe, krimba, Top Cat, 100K Pyramid, Dritare e zezë, Family Guy, Ghostbusters, Hot Rolls Super Times Pay, rrezik, Lucky Larrys Lobstermania 2, Barka e Noes, Sherlock Holmes: Gjueti për Blackwood, Western Belles, Wheel of Fortune Spin Triple ekstreme, Rrota e fatit: ultra 5 lëkundet
 16. Pasi kredituar rrotullime tuaja bonus mbeten të vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, e mbetur e fondeve bonus nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.
 17. Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “profil” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 18. Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 19. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 20. standard Kushtet & Kushtet zbatohen.
 21. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.