Termat dhe Kushtet e Cash Drop

 

lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10 Min. depozitë. Slot games vetëm. T&C's APPLY.$€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

1
1


 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky promovim do të jetë aktiv në mes të 00:01 15/01/2018 dhe 23:59 15/07/2018.
 • BST / GMT është ekuivalente e -8.30hrs ACST, PTZ + 8orë
 • This offer is exclusive to recipients of this email or associated sms
 • Total Prize amount is £1000
 • Total cash prize will be 20 x £ 50
 • Llogaritë fituese do të zgjidhen rastësisht, from players who have logged in since January 1st 2017
 • The cash prize must be claimed by 12pm midday on 17/01/2018 duke vendosur një bast me të gjitha ose një pjesë të parave të kredisë. Dështimi për të kërkuar çmimin nga data e rënë dakord do të thotë çmimin total është konfiskohet dhe rishpërndahen për një llogari tjetër të zgjedhur rastësisht
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovuese nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • i përgjithshëm Termat dhe Kushtet zbatohen. Vendimi i menaxhimit është i formës së prerë në të gjitha rastet.