Termat dhe Kushtet – Zgjidhni Bonus juaj

Lojtarë të rinj Vetëm. 30x kërkesat wagering, Max conversions X4 applies.£10 Min Deposit.Slot Games Only.t&c'sapply

Termat dhe Kushtet

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky bonus do të jetë aktiv në mes të 26 janar-1 shkurt 2017 GMT.GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8hrsDeposit një minimum prej £ 10 dhe për të marrë një 50% depozitë bonus ndeshje deri në £ 100 OR depozitave mbi £ 200 dhe për të marrë 10% deri në 25 £ në para të gatshme.
 • Ky bonus vlen vetëm për totalin e depozitave tuaja gjatë periudhës promovuese.
 • Bonus ose të holla do të marrë deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të të kreditohen në account.Standard kërkesat tuaja wagering të 30x shuma e bonusit të aplikojë para bonus apo çfarëdo fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë.
 • Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering.
 • Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “llogaria ime” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus.
 • standard Termat dhe Kushtet zbatohen.
 • Menaxhimi rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • Kushtet e përgjithshme të zbatohen. Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.