20% Win Boost Daily Cleo Plus temë deri në £ 200

Don't Miss ourNEW PLAYER BONUSES

New Players Only. 30x kërkesat wagering,

Max conversions X4 applies. £10 Min Deposit. Slot Games Only.  t&c'sapply

1

KUSHTET & KUSHTET

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky bonus do të jetë aktiv në mes të 5 – 11JANAR 2017 GMT.
  GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
  Vetëm Fitimi dhe Humbja (P&L) në lojërat e fatit mes 00:00 & 23:59 (GMT) në ditën e promovimit do të llogariten drejt kualifikimit për Boost.
 • Të rritur do të jepen në bazë të fitimit neto (fitimet para reale) në lojëra elektronike.
 • Në rast se net juaj P&L ka përllogaritur një minimum prej £ 10 në fitimet, ju do të merrni një nxitje të llogaritet në 20% e P tuaj bruto&L.
 • Në mënyrë që të jenë të ligjshëm për Boost Win, lojtarët duhet të ketë bërë një depozitë minimale prej £ 10 në ditën e promovimit.
 • Maximum shuma totale fitore të rritur është 200 £ në fondet bonus.
 • Standard kërkesat wagering bonus të 30x shuma bonus të aplikojnë para bonuse apo ndonjë fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë.
 • Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 • Wagers në shkop polici dhe ruletë nuk kontribuojnë në reduktimin e kërkesës wagering e bilanceve bonus.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Bonuset mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë.
 • Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “llogaria ime” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • i përgjithshëm Termat dhe Kushtet zbatohen.
 • Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.